05 серпня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

26.08.2015всі новини дня

Розвиток річкової логістики збільшить експортні можливості України, - Міністр

На сьогодні в Україні перевантажена наявна система перевезень. Вихід - пошук альтернативних маршрутів транспортування. Серед них - розвиток річкової логістики. Тим більше, що вартість річкових перевезень значно дешевша, ніж залізницею та авто. Про це йдеться в статті Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка «Розвиток річкової логістики збільшить експортні можливості України», опублікованій на сайті «РБК».

 «Річкові перевезення для нашої країни - не ноу-хау. Були часи, коли обсяги перевезень Дніпром сягали 60-70 млн тонн на рік. Зараз частка річкових перевезень зерна у нас критично низька - 5% від загальних обсягів експорту, а це - близько 1,5 млн тонн зернових на рік. Наприклад, у США, при обсягах експорту біля 70 млн тонн на рік, понад 60% перевезень зерна, що експортується, здійснюється саме із залученням річкової логістики», - зауважив Міністр.

Він повідомив, що обмежуючим фактором у збільшенні обсягів річкових перевезень в Україні є недостатня кількість річкових елеваторів, флоту та необхідність проведення реконструкції водних шляхів. «Для вирішення проблеми збільшення обсягів перевезень із застосуванням річкового флоту, та доведення обсягів річкових перевезень до 40-50 % від обсягів експорту з України, за підрахунками компанії «Нібулон», яка є лідером у відновленні судноплавних шляхів в Україні, необхідні інвестиції у розмірі до 500 млн дол. Загальноукраїнські обсяги експорту при цьому збільшаться на 10 млн тонн та рік та сягатимуть до 40 млн тонн зерна», - повідомив Олексій Павленко.

«Перетворення Дніпра в українську Міссісіпі є нагальним завданням, вирішення якого значно збільшить експортні можливості України. А саме логістичний ланцюг від поля до порту стане дешевшим, аграрне виробництво - більш прибутковим, що дасть поштовх для інвестицій, закупівель нової техніки, впровадження новітніх технологій, розвитку сучасної інфраструктури», - наголосив Міністр.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29  30 
 31                   
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.