14 жовтня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

01.09.2015всі новини дня

Земельні аукціони: у вересні на Волині продадуть права оренди на 480,7 гектара земель

У вересні на Волині в ході земельних аукціонів землевпорядники планують продати права оренди на 480,7 га земель сільськогосподарського призначення. Стартова ціна всіх наділів становить 286,9 тис. гривень. В земельній службі очікують отримати більшу суму. Практика попередніх торгів свідчить, що у середньому ціна може зростати до 30%.

У Волинській області у вересні планують провести вісім земельних торгів. З них п’ять – з продажу прав оренди на землі сільськогосподарського призначення у Луцькому, Старовижівському, Володимир-Волинському та Любомльському районах. На інших трьох аукціонах продадуть землі та права оренди на них у містах Нововолинськ, Володимир-Волинський та Камінь-Каширський. Ділянки запропонують для будівництва та обслуговування об’єктів торгівлі та громадської забудови.

Загальна площа наділів, на які інвесторам запропонують набути права власності, становить 0,184 гектара. Стартова ціна визначена на рівні 152,2 тис. гривень.

«Проведення земельних аукціонів має безперечні переваги, особливо для місцевих громад. В ході конкурентних торгів вдається суттєво підвищити вартість землі. Це, в свою чергу, збільшує надходження до бюджетів», - відзначає в.о начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».


джерело: Укргідрометеоцентр

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30  31          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.