14 жовтня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

01.09.2015всі новини дня

27 серпня відбулась зустріч з німецькими експертами по обміну досвідом у боротьбі з АЧС

27 серпня, відбулася зустріч заступника Голови Держветфітослужби України  Олександра Вержиховського із Керівником проекту Німецько-український Агрополітичний Діалог Фолькером Зассе, Президентом вищої школи ветеринарної медицини міста Ганновер доктором Грайфом та Керівником Відомства по захисту прав споживачів та безпеці продуктів федеральної землі Нижня Саксонія доктором Хаунхорстом.

Під час зустрічі відбувся обмін інформацією щодо профілактики та контролю за захворюванням свиней африканською чумою свиней. Олександр Вержиховський розповів яким чином діє Україна при локалізації та ліквідації осередків АЧС. Було відмічено, що у поодиноких випадках захворювання свиней, так і у випадках - на спеціалізованих підприємствах, вживаються ідентичні заходи щодо ліквідації вогнищ захворювання, які одночасно базуються на власному досвіді та на досвіді європейських країн.

В свою чергу Доктор Хаунхорст поділився досвідом Німеччини у створенні підприємцями та урядом на паритетних основах так званого фонду фінансової підтримки на проведення необхідних заходів (очистка, дезінфекція і т.п.) у випадках виникнення небезпечних хвороб тварин. Крім того кошти такого фонду використовуються для проведення моніторингових досліджень інфекційних хвороб.

Разом з цим доктор Хаунхорст поінформував про роботу лабораторної мережі в федеральній землі Нижня Саксонія.

Було також обговорено та досягнуто домовленості щодо співпраці між компетентними органами обох країн у різних напрямках діяльності.


джерело: Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30  31          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.