01 жовтня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

02.09.2015всі новини дня

Мінагрополітики пропонує кандидатам в Укрспирті публічне «випробування» на відкритість

Наступного тижня планується провести відкритий круглий стіл за участю кандидатів на посаду директора ДП «Укрспирт», членів конкурсної комісії та експертів з питань розвитку державного монополіста та галузі загалом.

Мета круглого столу — забезпечення прозорості конкурсу та залучення максимального кола громадськості та експертів до відбору. «До участі в обговоренні запросимо всіх кандидатів без винятку. Кожний матиме можливість висловити своє бачення розвитку компанії, презентувати стратегії. Експерти, журналісти та громадські діячі зможуть поставити питання та скласти власну думку щодо компетенції претендентів», — сказав Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський.

Зі свого боку начальник Відділу кадрового забезпечення АПК  Ірина Гнутова повідомила, що розглядається можливість організувати пряму трансляцію дискусії: «Ми сподіваємося, що кандидати відгукнуться на ініціативу міністерства, а сам круглий стіл стане не формальним засіданням, а плідною експертною дискусією. Крім того, це перше випробування для кандидатів на готовність до відкритого діалогу з суспільством».

Зокрема, учасники дискусії обговорять шляхи демонополізації спиртової галузі України, підвищення експортного потенціалу та модернізацію підприємств, питання приватизації та боротьби з тінізацією ринку спиртової продукції.

За подробицями щодо точної дати, часу та місця проведення круглого столу слідкуйте на сайті Мінагрополітики.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1   2   3   4 
  5   6   7   8   9  10  11 
 12  13  14  15  16  17  18 
 19  20  21  22  23  24  25 
 26  27  28  29  30  31    
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.