29 січня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

02.09.2015всі новини дня

На Одещині призначено нового керівника рибоохорони

28 серпня 2015 року Перший заступник Голови Держрибагентства України Павло Гвозденко офіційно представив нового начальника Західно-Чорноморського басейнового управління рибоохорони  – Володимира Філіпова. 

Відкриті кадрові конкурси – один з ключових принципів Держрибагентства та Мінагрополітики боротьби з корупцією та запровадження прозорої кадрової політики в процесі реформування рибної галузі. Одещина, де знаходиться Західно-Чорноморське управління, стала першим регіоном, який отримав керівника територіального управління органів рибоохорони на основі відкритого конкурсного відбору.

До складу конкурсної комісії увійшли Перший заступник Голови та керівники структурних підрозділів Держрибагентства, представники Мінагрополітики, Одеської ОДА, Профспілки працівників рибного господарства України та Громадської ради при Держрибагентстві, а також представники провідних консалтингових компаній у сфері відбору персоналу Osoba та «Форсаж».

Заступник Голови Держрибагентства Павло Гвозденко зазначив: «Довгий час призначення  на керівні посади у рибній галузі нерідко мали «закулісний» характер та відбувалися непрозоро. Відтепер всі конкурси  будуть максимально відкритими. Для цього ми залучили до конкурсного відбору представників громадських організацій, рекрутингових агенцій, ОДА та Міністерства. Такий принцип відбору забезпечить прозорі та зрозумілі суспільству кадрові рішення та унеможливить кулуарні призначення», - наголосив Павло Гвозденко.

На посаду начальника Західно-Чорноморського басейнового управління претендувало 8 кандидатів. Засідання конкурсної комісії тривало декілька годин.  «Володимир Філіпов  продемонстрував на конкурсі найкращий результат – високий рівень фахових знань, глибоке розуміння специфіки та проблематики регіону. Додатковою перевагою його кандидатури були реальні позитивні результати роботи управління у період його роботи на посаді в.о. начальника – безкомпромісне відсторонення від обов’язків  всього складу Білгород-Дністровського теруправління, викриття підпільного ігорного столу в Ізмаїльському теруправлінні. Досить яскраві  показники в роботі за такий короткий час»,– додав Павло Гвозденко.

Офіційне  представлення нового керівника   відбулося в присутності  колективу управління, а також інспекторів  територіальних відомств.

Новопризначений начальник Західно-Чорноморського басейнового управління рибоохорони  Володимир Філіпов повідомив: «Перед нами стоїть серйозне завдання – навести порядок та ліквідувати корупційні схеми в рибній галузі Одещини. Завдання непросте, але ми націлені виконати його на 100%. Маємо затверджений план, підтримку з боку Держрибагентства, керівництва області, регіональних правоохоронних  органів і, головне – бажання працювати. Сидіти і чекати у моря погоди – права ми не маємо. Галузь потребує розвитку, прозорих та зрозумілих умов роботи, що виконуються всіма учасниками. Впевнений, що спільними зусиллями ми досягнемо  результатів» - заявив Володимир Філіпов.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.