26 січня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

02.09.2015всі новини дня

Методичні рекомендації із застосування Технічного регламенту затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів

Завантажити Розмір
Методичні рекомендації.doc 14.04 MБ

Методичні рекомендації розроблено на основі Технічного регламенту затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року (далі – Технічний регламент).

Технічний регламент з 01 січня 2016 року вводиться до обов’язкового застосування в Україні.

Ці рекомендації розроблено як довідник для усіх зацікавлених сторін, які застосовують Технічний регламент, та призначено для допомоги  в тлумаченні положень зазначеного Технічного регламенту з метою  вирішення завдань щодо введення тракторів, причепів, причіпних машин і їх компонентів в обіг; оцінювання та підтвердження відповідності визначеним вимогам.

Рекомендації не замінюють Технічний регламент, а тільки роз’яснюють базові  питання щодо його застосування, такі  як:

– сфера поширення Технічного регламенту;

– умови введення в обіг тракторів, причепів, причіпних машин і їх компонентів;

– класифікація за категоріями і типами;

– оформлення і подання заявки та комплекту документів на затвердження типу;

– процедури затвердження типу;

– встановлення вимог;

– оформлення сертифіката відповідності затвердженому типу та маркування.

Методичні рекомендації розроблено УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого       (який наказом Міністерства аграрної політики і продовольства України від 30.11.2012 № 744 призначено консультаційно-методичним центром (КМЦ)
з питань застосування Технічного регламенту щодо сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин) за участю Відділу міжнародної інтеграції  в сфері технічного регулювання, санітарних та фітосанітарних заходів в АПК Мінагрополітики України.

З питань, що виникають під час застосування Технічного регламенту, проведення процедури підтвердження відповідності продукції визначеним вимогам, слід звертатися до КМЦ за адресою: вул. Інженерна, 5, смт Дослідницьке Васильківського р-ну Київської обл., 08654, а також тел. (04571) 3-34-44 (заступник керівника КМЦ), тел./факс: (04571) 3-35-40; тел. (04571) 3-30-32, 3-30-62 (відділ забезпечення діяльності КМЦ), e-mail: tvtsema@mail.ru).

Впровадження європейських норм щодо безпечності тракторів, причепів, причіпних машин, їх компонентів, процедур оцінювання відповідності на базі Технічного регламенту – основа підвищення конкурентоспроможності зазначеної української продукції і можливості виходу її на європейські і світові ринки, а також оснащення агропромислового комплексу України більш безпечними та продуктивними технічними засобами.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.