14 жовтня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

04.09.2015всі новини дня

Ініціюємо створення міжвідомчої робочої групи з координації земельної реформи, - Владислава Рутицька

Мінагрополітики України ініціювало створення Міжвідомчої робочої групи з координації земельної реформи спільно з  Мінрегіоном України. Про це повідомила заступник Міністра Мінагрополітики з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.

«Метою створення робочої групи є робота з формування державної аграрної політики, спрямованої на розвиток агропромислового комплексу та забезпечення продовольчої безпеки держави і  формування державної політики в галузі земельних відносин. До реалізації проекту залучено більше 10-ти обласних державних адміністрацій. В основі – три компоненти, зокрема аналітична підтримка, створення системи моніторингу земельних відносин, покращення доступності та якості даних про агросектор, а також публічне обговорення ключових реформ та діалог між приватним та державним сектором», - зазначила заступник Міністра з питань євроінтеграції.

До її складу планується долучити народних депутатів України, представників зацікавлених міністерств та відомств, громадськості та міжнародних фінансових організацій.

Робочу групу планується створити в рамках Керівного комітету проекту «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні».  Бенефіціаром проекту виступає Мінагрополітики України, координатор проекту з боку Міністерства – заступник Міністра Мінагрополітики з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.

Довідково: Проект «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні» створений для підтримки Уряду у розробці стратегії реформи аграрного сектору, зміцнення потенціалу Мінагрополітики, Держземагентсва та інших органів центральної влади. Грант на фінансування проекту надає Фонд інституційного розвитку (IDF).


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30  31          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.