22 жовтня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

04.09.2015всі новини дня

Переможцем конкурсу в ДАК «Хліб України» став Ігор Кобеля

Переможцем конкурсу на заміщення посади голови правління Державної акціонерної компанії «Хліб України» став Ігор Кобеля, який раніше працював першим заступником – виконуючим обов’язки голови правління компанії.

Він повідомив, що наразі 80% філій компанії перебувають у стадії банкрутства, ліквідації або передачі до управління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація». Сукупна сума боргів досягає 700 млн грн. «Кількість майна, що було відчужено в різні роки, навіть складно порахувати. Ми проведемо комплексну інвентаризацію та будемо в судах відстоювати інтереси держави. Процес тривалий і складний, проте іншого варіанту просто немає. Ліквідація має бути пройдена законним шляхом», — сказав Ігор Кобеля.

Крім того, пріоритетами на посаді переможець конкурсу вважає виплату боргів компанії, у першу чергу зарплат співробітникам, виплат до Пенсійного фонду та бюджету. Налагодити конструктивну співпрацю з ДПЗКУ та ПАТ «Аграрний фонд», а також повернути під контроль держави діяльність філій. У тому числі, у разі необхідності шляхом звільнення директорів, голів ліквідаційних комісій та розпорядників майна.

«Вирішення ситуації потребує якісно нового менеджменту та нових підходів до роботи. Отже я хотів би запросити на роботу як спеціалістів галузі, так і волонтерів і студентів. По-перше, це реальний шанс навести порядок та зупинити зловживання в державному секторі, по-друге, відмінна можливість спробувати власні сили та отримати антикризовий досвід», — сказав Ігор Кобеля.

Нагадаємо, наказом №209 http://minagro.gov.ua/node/17364 від 3 червня Міністерство аграрної політики та продовольства України звільнило та припинило повноваження членів правління ДАК «Хліб України». У тому числі, звільнено голову правління Сергія Донкова та його першого заступника Федора Висоцького. Разом з тим було оголошено конкурс на заміщення посади директора компанії. На нього подано 11 заяв, до етапу захисту конкурсних пропозицій дійшли 9 кандидатів. Більшістю голосів членів комісії переможцем обрано Ігоря Кобелю.

Він народився 21 грудня 1984 року в селі Байраки, Глибоцького району, Чернівецької області. Закінчив Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю «міжнародна економіка». Має також європейську освіту (ESSCA Budapest і IUT2 Grenoble UPMF) та 10 років трудового стажу, у тому числі на керівних посадах. З січня по червень 2015 виконував обов’язки генерального директора ДП «Спецагро». У червні 2015 року був призначений першим заступником – виконуючим обов’язки голови правління ДАК «Хліб України».


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30  31          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.