14 жовтня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

18.09.2015всі новини дня

«Мінагрополітики підтримує скасування або обмеження дії 22 дозвільних процедур», - Владислава Рутицька

Мінагрополітики підтримує скасування або обмеження дії 22 дозвільних процедур у сфері рослинництва, агрохімікатів, тваринництві, харчових продуктів, рибництві та водокористуванні. Про це заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька зазначила під час бізнес-форуму «Інвестиції в сільське господарство та продовольство України. 

Необхідність прийняття законопроекту стала зрозумілою в результаті розробки Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 рр.

«Законопроект про дерегуляцію в АПК (№2558а) був відпрацьований з відповідними державними органами та погоджений з МінАПК, Держпродспоживслужбою та Держрибагенством. Законопроект є результатом напрацювань робочої групи МінАПК з питань дерегуляції, створеної за сприяння Єврокомісії. Документ дозволяє суттєво зменшити корупційні ризики, пов’язані з дозвільними документами. Вирішуються також важливі соціальні проблеми, які пов’язані із добуванням води із водозаборів.

«Важливою пропозицією проекту є відкриття українського ринку добрив для продукції з усіх країн світу, чим фактично проводиться демонополізація ринку добрив», - зазначила Владислава Рутицька.

Прийняття законопроекту дозволить: суттєво скоротити адміністративні витрати для аграріїв; знизити ціни на добрива; спростити вихід нових суб’єктів господарювання на ринок, і як наслідок – зниження цін на харчові продукти.

«Наша мета – максимально спростити умови для ефективної роботи бізнесу та допомогти вітчизняним агроекспортерам вийти на нові ринки. 26 із 100 найбільших українських компаній  – аграрні, а кожен 5 українець працює в сільському господарстві. Не дивлячись на низку політичних та економічних викликів, Україна зберегла місце одного з найбільших експортерів олії та зерна. Наша країна і надалі планує нарощувати експорт власної сільгосппродукції та сподівається на підтримку ЄБРР у цьому питанні», - додала Владислава Рутицька.

Наразі, готується до подання у ВРУ законопроект щодо дерегуляції у сфері земельних відносин. Ним буде запропоновано скасувати 7 дозволів у землевпорядній сфері, зокрема і державної експертизи землевпорядної документації.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30  31          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.