09 серпня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

26.02.2016всі новини дня

Держпродспоживслужба запрацює відразу ж після схвалення бюджетним комітетом ВР питання про фінансування

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів реально зможе запрацювати відразу ж після того, як Комітет ВР з питань бюджету схвалить розпорядження Кабінету Міністрів № 76 від 27 січня 2016 р. «Деякі питання забезпечення діяльності Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» № 76 від 27 січня 2016 р., яким передбачив фінансування Держпродспоживслужби шляхом передачі бюджетних призначень з інших центральних органів виконавчої влади, що приєднуються до Служби. Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

«Розраховуємо, таке рішення буде прийнято у стислі терміни, і уже в першій половині березня нова Служба повноцінно запрацює як на рівні центрального апарату, так і на регіональному рівні», - наголосив Володимир Лапа.

Він пояснив, що зараз велика увага зосереджена на формуванні кадрового складу нової Служби, в першу чергу, керівного на рівні областей і районів.

«На першому етапі керівники в регіонах призначатимуться виключно у статусі виконуючих обов’язки. Але згодом обов’язково будуть оголошені конкурси для заміщення цих вакансій уже на постійній основі, - наголосив Голова Держпродспоживслужби. – При цьому хочу зауважити, що проведені співбесіди як на центральному, так і на регіональному рівнях свідчать про те, що працювати є з ким і є на кого покластися».

За словами Володимира Лапи, відповідно до законодавства робота у новоствореній Службі пропонуватиметься в першу чергу працівникам тих органів, які реорганізуються або ліквідуються: «Очевидно Держпродспоживслужба все ж таки потребуватиме певного підсилення кадрового складу. Але такі рішення прийматимуться після об’єднання органів, які ліквідуються і реорганізуються, в нову Службу».


джерело: Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29  30 
 31                   
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.