07 серпня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

18.03.2016всі новини дня

Олексій Павленко: Відновлення зрошувальної інфраструктури приведе до інтенсифікації сільського господарства на півдні України

«Відновлення зрошення – ключова умова розвитку українського АПК в умовах глобальних кліматичних змін. Враховуючи це, Міністерство разом з експертами Світового банку розробляє Стратегію відновлення зрошення на півдні України. У підсумку даний проект дасть можливість залучити в систему зрошення орієнтовно $1,5 млрд. інвестицій протягом наступних двох років», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко на засіданні Координаційної ради з питань відновлення  роботи та розвитку зрошувальних систем.

Він наголосив, що реалізація Стратегії буде мати не тільки економічний, але й соціальний ефект. Розуміючі це, Міністерство працює над якнайшвидшою реалізацією цього проекту. Підготовчу роботу планується завершити до кінця поточного року.

«Створення Координаційної ради з питань відновлення  роботи та розвитку зрошувальних систем – важливий крок у цьому напрямку. Рада створена як тимчасовий консультативно-дорадчий орган КМУ для вивчення проблемних питань щодо відновлення та розвитку системи зрошення та розробки Стратегії відновлення та розвитку системи зрошення. Серед її головних завдань – координація діяльності центральних органів влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань агропромислового комплексу у процесі роботи над проектом,  а також підготовка пропозицій та рекомендацій щодо визначення шляхів та механізму вирішення питань відновлення та розвитку системи зрошення», - проінформував Міністр.

«Впевнений, що відновлення зрошувальної інфраструктури дасть змогу реалізувати наявний потенціал сільського господарства на Півдні України», - додав Олексій Павленко.

Довідково

Персональний склад Координаційної ради затверджений 25.02.16р.

Координаційна рада відповідно до покладених на неї завдань:

- проводить аналіз проблем в процесі реалізації державної політики з питань зрошення;

- вивчає результати діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій з питань зрошення;

- готує пропозиції щодо участі у співробітництві з МФО, програмами і фондами з питань зрошення, використання відповідних ресурсів міжнародної технічної допомоги;

- розглядає та узагальнює пропозиції, що надійшли від робочих груп до проекту Стратегії;

- бере участь у розробленні проекту Стратегії;

- подає Кабінетові Міністрів України розроблені за результатами своєї роботи рекомендації та пропозиції.


джерело: Урядовий портал

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29  30 
 31                   
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.