09 серпня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

21.03.2016всі новини дня

Володимир Лапа провів нараду з керівниками територіальних органів Держпродспоживслужби

Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа провів першу робочу нараду з керівниками територіальних органів Держпродспоживслужби обласного рівня. 

За його словами, необхідність проведення такої наради викликана тим, що на місцях відчувається брак інформації і щодо процесів, які зараз відбуваються, і щодо бачення майбутнього Служби.

Володимир Лапа поінформував учасників наради про здійснені кроки щодо запуску Держпродспоживслужби. Зокрема, він повідомив, що Бюджетний комітет ВР схвалив розпорядження Кабінету Міністрів № 76 від 27 січня 2016 р. щодо фінансування Служби. 

«Зараз відпрацьовуємо технічні деталі з Міністерством фінансів, щоб максимально швидко погодити штатний розпис, після чого Уряд зможе приймати рішення про початок виконання Службою своїх функцій», - наголосив Голова Держпродспоживслужби.

Він також зазначив, що триває державна реєстрація територіальних органів Служби. На даний момент уже зареєстровано 459 територіальних органів із 573. Цей процес уже повністю завершили 9 областей (Вінницька, Волинська, Донецька, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Одеська, Рівненська та Тернопільська).

«Ми прагнемо сформувати такий колектив Держпродспоживслужби, який би працював як єдина злагоджена команда, як на рівні регіонів, так і на рівні тісної комунікації з центральним апаратом. У нас є унікальна можливість через реформування сформувати дійсно потужну команду. Тому я закликаю всіх відповідально підійти до цього питання», - зазначив Володимир Лапа.

Крім того, як підкреслив Голова, найближчим часом буде проведено аудит усього рухомого і нерухомого майна Служби, лабораторних мереж та ветеринарних лікарень у центрі та на місцях. Він додав, що для цієї роботи Держпродспоживслужба має намір залучити і міжнародних партнерів. «Ми хочемо зрозуміти, з чим матимемо страву, у якому стані перебувають приміщення, оснащення лабораторій і лікарень, акредитація лабораторій. При потребі – будемо просити допомоги у міжнародної спільноти», - пояснив Володимир Лапа.

Він наголосив, що зі свого боку зробить все можливе, аби робота Служби була максимально прозорою та відкритою. «Ми маємо намір запровадити електронні закупівлі та онлайн систему оцінки ефективності перевірок, а також відкрити гарячу лінію. Ми повинні зробити все, щоб бізнес нам довіряв, а споживач відчував, що держава його захищає», - підсумував Голова Держпродспоживслужби.


джерело: Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29  30 
 31                   
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.