22 жовтня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

01.04.2016всі новини дня

В Україні запрацює Нідерландський тренінговий центр з молочарства

Під час Українсько-Нідерландського бізнес-форуму відбулося підписання Контракту між Міністерством економічних справ Королівства Нідерланди та компанією DIFCO International BV щодо започаткування в Україні проекту Dutch Dairy Training Center (Нідерландський тренінговий центр з молочарства).

Проект буде реалізовано консорціумом за участю Difco International BV, Cow Signals Training Co. та HAS University of Applied Science при координації Difco International BV та за підтримки Міністерства економічних справ Нідерландів і представників нідерландського бізнесу.

«Подібні заходи сприяють розвитку ділового порозуміння та інтенсифікації партнерських взаємин між Україною та Нідерландами  в галузі сільського господарства. Для нас співпраця з Нідерландами - це шанс перейняти успішний досвід розвитку агросектора», - прокоментував підписання угоди Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Він зазначив, що підтримка Уряду Нідерландів та нідерландського бізнесу підтверджує успішність реформ, проведених у галузі та підкреслив, що Міністерство буде продовжувати роботу в напрямку покращення бізнес-клімату та інвестиційної привабливості вітчизняного АПК.

 «Планується, що проект розпочне роботу у 2-3 кварталі цього року.  За попередньою домовленістю, тренінговий центр буде здійснювати свою діяльність у вигляді віртуального офісу з локальною присутністю нідерландських експертів у галузі молочарства», - повідомив Міністр.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30  31          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.