11 серпня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

04.04.2016всі новини дня

На Волині запланували провести вісім земельних аукціонів у квітні

У квітні на Волині планується провести вісім земельних аукціоні. На торги виставлять 10 ділянок державної та комунальної власності.

Інвесторам запропонують придбати права оренди на 225,08 га державних земель сільськогосподарського призначення, що розташовані в Іваничівському, Ківерцівському, Любомльському, Турійському та Маневицькому районах Волинської області. Стартова ціна оренди всіх ділянок – 484,1 тис. гривень.

На земельний аукціон також винесуть права власності на 0,51 га із земель комунальної власності у містах Нововолинськ та Ковель. Початкову вартість ділянок визначили на рівні 434,1 тис. гривень. Землевпорядники відзначають, що в ході конкурентних торгів, вартість землі на Волині зростає приблизно на 30% від стартової.

«Підготовка прав на  земельні ділянки до аукціонів проводиться постійно. Торги зарекомендували себе як прозорий механізм розпорядження землею. Відкрита конкуренція дозволяє мінімізувати фактор особистісного втручання та корупційну складову. Окрім того, аукціони дозволяють відчутно підняти вартість землі», - наголошує начальник Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».


джерело: Урядовий портал

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29  30 
 31                   
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.