12 серпня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

06.04.2016всі новини дня

За два місяці цього року галузь тваринництва показала позитивну динаміку, - Ярослав Краснопольський

За січень-лютий 2016 року галузь тваринництва показує позитивну динаміку. Зокрема по сільськогосподарських підприємствах обсяг реалізації на забій худоби та птиці склав 101,1% до минулорічного, обсяг виробництва молока – 102,7%, поголів’я свиней – 101,4%. Про це повідомив Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський під час селекторної наради щодо підсумків роботи галузі тваринництва за 2015 рік та прогнозних показників розвитку у 2016 році.

Він відмітив, що з початку року по всіх категоріях господарств збільшено поголів’я великої рогатої худоби на 244,5 тис. голів. З них корів – на 13,9 тис. голів, поголів’я свиней – на 61,9 тис. голів, овець та кіз – на 116,5 тис. голів.

«Крім того, покращуються і продуктивні показники худоби у промисловому виробництві. Це відображає розвиток рівня технологічного виробництва молока – за два місяці поточного року надій молока на одну корову, яка була в наявності на початок року збільшився на 5,5%. В минулому році п’ять регіонів надоїли на корову понад 6 тисяч літрів молока, серед яких Херсонська, Харківська, Черкаська, Полтавська та Київська області», - наголосив Краснопольський.

Ярослав Краснопольський зазначив, що досить вагомою залишається питома вага саме у господарствах населення по показниках розвитку тваринництва за 2015 рік: вироблено 75% молока, яєць – 42%, реалізовано на забій худоби та птиці – 40%, утримується великої рогатої худоби – 66%, корів – 77%, свиней – 48%, овець та кіз – 86%, птиці – 45%.

Також під час селекторної наради керівництво Мінагрополітики заслухало інформацію щодо стану галузі тваринництва у Рівненській, Миколаївській, Чернігівській та Одеській областях.

Підсумовуючи, Перший заступник Міністра повідомив, що необхідно продовжити роботу з створення сприятливих умов для ведення бізнесу у галузі тваринництва, шляхом продовження процесів дерегуляції, спрощення умов ведення бізнесу, удосконалення механізмів державної підтримки. «Потрібно розвивати збалансовану модель, яка передбачає гармонійне співіснування великих агрохолдингів та малих господарств, вживати заходи щодо стимулювання нарощування поголів’я худоби, в першу чергу маточного поголів’я, в тому числі і за рахунок коштів місцевих бюджетів. Також сприяти диверсифікації ринків збуту продукції тваринного походження», - наголосив Ярослав Краснопольський.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29  30 
 31                   
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.