13 серпня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

06.04.2016всі новини дня

У ДПЗКУ анонсовано старт форвардної програми-2016

ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" пройшла розширена робоча нарада за темою «Закупівля зерна майбутнього врожаю ДПЗКУ у 2016 році». Захід відбувся за участю  керівництва корпорації, директорів філій та регіональних відділів.

Під час події було оголошено про старт програми форвардних закупівель 2016 року.

«За програмою закупівлі зерна майбутнього врожаю у цьому році ми плануємо придбати 200 тис тонн пшениці, 200 тис тонн ячменю, 400 тис тонн кукурудзи та 45 тис тонн сої. Збір необхідних документів для укладання договорів поставки зерна майбутнього врожаю здійснюватиметься через регіональні відділення корпорації», - зазначив у ході наради директор департаменту закупівель Дмитро Єрмоленко.

За інформацією департаменту, авансовий платіж за одну тонну зерна пшениці, ячменю або кукурудзи складатиме 1 980 гривень з урахуванням ПДВ, аванс за одну тонну сої – 4 980 гривень (у разі цільового використання коштів на насіння інокулянти та засоби захисту рослин) або 3 960 гривень (при можливості оцінювання якості та стану сходів сої).

На нараді визначили, що основною вимогою до сільгоспвиробників буде поставка зерна на філії ДПЗКУ. Для того, щоб  уникнути випадків непостачання зерна, перевага буде надаватись аграріям, які мають у попередньому позитивну історію співробітництва з корпорацією, фінансову стабільність, кредитну історію та з урахуванням заключення страхових експертів відносно стану посівів зернових, які мають братися під заставу.

Форвардна програма 2016 року традиційно проводитиметься в два етапи.

«Протягом першого етапу сільгоспвиробнику необхідно подати до регіональних відділень ДПЗКУ заявку на реалізацію зерна майбутнього врожаю, сформувати необхідний пакет документів, укласти зі страховою компанією договір комплексного страхування посівів зерна майбутнього врожаю і провести разом зі страховим експертом огляд посівів. Після цього в центральному офісі корпорації будуть укладені договори поставки та застави зерна. За фактом підписання вищенаведених договорів на поточний рахунок сільгоспвиробника здійснюватиметься попередня оплата», - роз’яснила у своєму виступі Катерина Гнат, заступник начальника відділу форвардних закупівель корпорації.

За її словами, другий етап форварду передбачає поставку зерна сільгоспвиробниками на філії ДПЗКУ у кількості та якості відповідно до умов договору, а також остаточний розрахунок у вигляді другого траншу.

Як було зазначено, постачальник має право одразу поставити і переоформити на корпорацію весь договірний обсяг товару або здійснювати поставки окремими партіями.

«Держкорпорація має намір співпрацювати по форвардам лише з надійними партнерами та продовжить дотримуватися головного правила «від кількості до якості», - наголосив під час наради директор департаменту закупівель Дмитро Єрмоленко.

Раніше повідомлялось, що за результатами форварду 2015 року всі зобов'язання  за договорами поставки зерна майбутнього врожаю було виконано на 100%. Дебіторська заборгованість за контрактами відсутня.


джерело: ПАТ "ДПЗКУ"

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                      1   2 
  3   4   5   6   7   8   9 
 10  11  12  13  14  15  16 
 17  18  19  20  21  22  23 
 24  25  26  27  28  29  30 
 31                   
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.