22 жовтня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

10.05.2016всі новини дня

Ізраїльське агентство MASHAV безкоштовно навчить фермерів впровадженню інновацій у молочному скотарстві

Ізраїльське агентство міжнародного співробітництва в галузі розвитку MASHAV і міжнародний навчальний сільськогосподарський центр   MATS-MASHAV запрошують до участі в міжнародному курсі «Впровадження інноваційних технологій і методів управління в молочному скотарстві», що відбудеться з 4 по 23 вересня 2016 року в Ізраїлі.

Метою курсу є  ознайомлення учасників з технологічним аспектами молочної галузі Ізраїлю з перспективою застосування такого досвіду для управління молочними господарствами у відповідності до місцевих умов країн учасників.

Основними темами курсу є:

1. Корми та годівля

2. Селекція високопродуктивної породи

3. Вирощування молодняка

4. Ветеринарні питання

5. Програми управління стадом і автоматизація виробництва

6. Технології виробництва молока: економічне обгрунтування, управління та обладнання, гарантія якості

7. Безпечність харчових продуктів та їх екологічність

8.  Асоціація тваринників Ізраїлю, рада молочників, інструкторська служба Міністерства сільського господарства та розвитку села

Додаткові теми будуть додані чи змінені у відповідності до потреб і запитів учасників.

Курс  передбачений для спеціалістів з країн пострадянського простору. При подачі заявки на участь у курсі перевага віддаватиметься спеціалістам з великої рогатої худоби, які беруть участь в розвитку галузі на національному, регіональному чи районному рівнях і представляють середні і великі господарства, кооперативи або асоціації молочної галузі.

Учасники курсу повинні мати відповідну вищу освіту і досвід практичної роботи в даній сфері не менше 3-х років. Мова навчання – російська.

Форму заявки можна отримати в найближчому ізраїльському представництві або скачати на сайті MASHAV за посиланням.  Заповнену заявку, включаючи медичний бланк, необхідно відправити в представництво Ізраїлю в Україні. Крайній термін подачі заявки – 01.07.2016.

Дата приїзду учасників для участі в курсі – 04.09.2016
Дата відкриття курсу: 05.09.2016
Дата закриття: 22.09.2016
Дата від’їзду учасників: 23.09.2016

Учасники повинні прибути і покинути центр навчання в рамках дати приїзду і дати від'їзду. Більш рання дата приїзду та пізніша дата від'їзду в разі необхідності можуть бути узгоджені учасниками безпосередньо з готелем і повинні бути оплачені за рахунок самих учасників.

MASHAV пропонує обмежену кількість стипендій. Стипендія покриває вартість навчання, включаючи лекції та практичні заняття на місцях, проживання в кімнатах на двох з повним пансіоном (два учасники в кімнаті), страхування здоров'я і доставку з аеропорту і назад в   аеропорт. Вартість квитків на літак і добові не покриваються стипендією.
Звертаємо увагу, що для учасників курсівє обов’язковим медичне страхування. Органи охорони здоров'я рекомендують всім особам, які прибувають в Ізраїль, переконатися в тому, що в останні десять років їм було зроблено щеплення від правця.

Курс буде проводитися в MATC - Міжнародному навчальному сільськогосподарському центрі MASHAV в кібуці Шфаїм, розташованому між Тель-Авівом і Натаном.

MASHAV - це Ізраїльське агентство міжнародного співробітництва в галузі розвитку. Метою є надання країнам, що розвиваються кращих досягнень Ізраїлю в області розробок і планування. Держава Ізраїль як повноправний член міжнародного співтовариства вносить свій вклад в боротьбу з бідністю і направленні на забезпечення стабільного розвитку. MASHAV головним чином займається тими сферами, в яких Ізраїль досяг особливих успіхів, зокрема - сільське господарство і розвиток сільських районів, управління водними ресурсами, підприємницька діяльність та інновації, розвиток громад, медицина і охорона здоров'я, права жінок і освіта. Професійні програми нарощування потенціалу організацій і кожної окремої людини засновані на принципі «навчи вчителя» і проводяться в Ізраїлі і за кордоном. Допомога в розробці проектів здійснюється шляхом довгострокового і короткострокового надання фахівців і участі в практичній реалізації на місцях. МАТС - MASHAV міжнародний навчальний сільськогосподарський центр спеціалізується з 1963 року в розвитку потенціалу фахівців і створенні навчальних програм по сільськогосподарським технологіям, управління водними ресурсами, екологічним аспектам і розвитку сільськогосподарських регіонів.

МАТС - проводить міжнародні, регіональні і спеціально підготовлені курси, навчальні
тури, семінари та конференції для обговорення застосування передових ізраїльських технологій, нововведень і використання багатого досвіду розробок у зазначених вище дисциплінах. Навчальні програми центру англійською, іспанською, французькою, російською та арабською мовами спеціально розроблені для вдосконалення технологій і поліпшення якості та безпеки сільськогосподарської продукції в країнах, що розвиваються, і для зміцнення міжнародного співробітництва з метою сталого розвитку.
МАТС - тісно співпрацює з ізраїльським міністерством сільського господарства і розвитку села і його міжнародним центром проектів CINADCO.

З усіх додаткових питань можна звертатися до дирекції курсу російською мовою:

Address: MATC – Russian Division

Hotel Shefayim 60990, Israel
Tel: 972-9-9595731/2
Fax: 972-9-9595733 (for Russian Division)
Email: alina@matc.org.il


джерело: AgroNews.ua

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30  31          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.