14 жовтня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

23.05.2016всі новини дня

Тарас Кутовий обговорив стратегію реформ «3+5» з експертами РПР

Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий та його заступник Олена Ковальова зустрілися з експертами Реанімаційного пакету реформ та їх колегами з інших організацій. Урядовці представили учасникам зустрічі розроблену міністерством концепцію розвитку аграрного сектору «3+5» та відповіли на запитання щодо неї.

Тарас Кутовий розповів, що трьома головними пріоритетами міністерства будуть завершення земельної реформи, забезпечення прямої державної підтримки малим і середнім аграріям, адже саме вони на думку Мінагрополітики мають стати основою галузі, та приватизація державних підприємств як шлях боротьби з корупцією в галузі. Також він пояснив взаємозв’язок цих пріоритетів з 5 супутніми напрямками: розвитком ринків збуту, сільських територій, органічного та нішевого виробництва, проектами зрошення і безпекою харчової продукції. Окремо Тарас Кутовий повідомив про наміри реформувати міністерство, щоб нова структура відомства більше відповідала завданням, які перед ним стоять.

Експерти підтримали ідею реформувати роботу Мінагрополітики та задачі, які ставить перед собою команда відомства в рамках стратегії «3+5». Учасники попросили міністра звернути особливу увагу на подальше становлення Держпродспоживслужби, оскільки запуск повноцінного ринкового нагляду є вкрай важливим у світлі Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, а також для розвитку ринків збуту в цілому. Також присутні обговорили бачення міністерства в питаннях приватизації і розвитку нішевих напрямків.

Наприкінці Тарас Кутовий запросив усіх бажаючих ділитись своїми пропозиціями щодо реформування галузі, а також приєднуватися до команди міністерства, щоб провадити зміни зсередини.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1   2   3   4   5   6 
  7   8   9  10  11  12  13 
 14  15  16  17  18  19  20 
 21  22  23  24  25  26  27 
 28  29  30  31          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.