15 грудня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

23.05.2016всі новини дня

Наше бачення земельної реформи – дозвіл на продаж і передачу в заставу прав оренди землі, - Тарас Кутовий

Одним із головних пріоритетів розвитку аграрної галузі є завершення земельної реформи. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час брифінгу в будинку Уряду. 

«Наша позиція щодо земельної реформи полягає в тому, щоб дозволити продаж і заставу прав на оренду землі сільськогосподарського призначення. Це саме той підхід, який дає можливість залучити додатковий капітал і врегулювати ринок. Кожному власнику паю важливо стати учасником процесу ціноутворення і запустити галузь. Це, у свою чергу, зніме напруження у суспільстві, пов’язане з побоюваннями, що із запуском ринку землі сільськогосподарського призначення, землі будуть скуплені за копійки. Продаж прав оренди на землю допоможе з’ясувати її реальну індикативну вартість», - повідомив Тарас Кутовий.

Він також додав, що можливість застави прав оренди землі сільськогосподарського призначення – це інструмент, який дасть аграріям доступ до дешевих кредитів. Особливо фермерам, які мають в обробітку до 500 га, оскільки саме цей сегмент зараз позбавлений можливості банківського кредитування.

На думку Міністра, важливо, щоб в законі про обіг земель сільськогосподарського призначення були відображені саме ці ключові напрямки. «Сьогодні у Верховній Раді я просив підтримати відповідний законопроект. Після обговорення з Мінфіном ми будемо в короткий термін подавати його до обговорення з громадськими організаціями та комітетом. Моє очікування – законопроект повинен бути проголосований у вересні в першому читанні і до кінця року – в цілому», - переконаний урядовець.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                          1 
  2   3   4   5   6   7   8 
  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22 
 23  24  25  26  27  28  29 
 30  31                
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.