15 грудня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

23.05.2016всі новини дня

В Україні з'явиться державний "Агрорезерв"

Державне агентство резерву (Держрезерв) планує консолідувати 10 своїх агропідприємств та організацій в єдине державне підприємство під робочою назвою "Агрорезерв", що дозволить значно поліпшити операційний менеджмент і фінансові показники.

Про це повідомив глава відомства Вадим Мосійчук, передає "Інтерфакс-Україна". "Вже зараз ми можемо озвучити, що сукупні доходи від діяльності нової холдингової структури можуть перевищити 0,5 млрд грн, а прибуток — 20 млн грн", — сказав він.

Вадим Мосійчук уточнив, що в "Агрорезерв" увійдуть 10 економічно прибуткових елеваторів системи Держрезерву, фінансові показники яких з кожним місяцем поліпшуються. У квітні цього року Держрезерв завершив переговори з шістьма провідними юридичними та аудиторськими компаніями про надання консультаційних послуг зі створення держпідприємства з ефективною структурою управління шляхом об'єднання їх майна.

"Уже в травні, після відбору конкретних юридичних і аудиторських компаній, ми почнемо роботи по консолідації. Протягом наступних трьох місяців плануємо консолідувати агропідприємства", — сказав глава відомства.

За його словами, розглядається також участь в цьому проекті західних інститутів, таких як ЄБРР. Держрезерв має намір реалізувати ці плани виключно власними силами, не залучаючи державні кошти.

За підсумками першого пілотного проекту об'єднання агропідприємств може бути також розглянута доцільність консолідації складів і холодильних приміщень.

"Усі інші неприбуткові підприємства та організації системи Держрезерву не ввійдуть в холдинги, вони будуть передані для приватизації", — сказав глава відомства.

ІЦ УАК за матеріалами Agravery


джерело: УАК

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
                          1 
  2   3   4   5   6   7   8 
  9  10  11  12  13  14  15 
 16  17  18  19  20  21  22 
 23  24  25  26  27  28  29 
 30  31                
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.