22 січня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

25.05.2016всі новини дня

Тарас Кутовий: Сертифікація продукції фермерів для доступу на ринки ЄС – один з дієвих інструментів держпідтримки

Сертифікація продукції дрібних фермерів для доступу на ринки ЄС ­– один з дієвих інструментів держпідтримки, який запроваджуватиме Міністерство аграрної політики та продовольства України. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, нова команда Мінагрополітики “перезавантажить” Держпродспоживслужбу та запустить процес сертифікації продукції дрібних фермерів для виходу на ринок ЄС. А у майбутньому також планується збільшити обсяг тарифних квот.

"У пресі іноді можна почути запитання: що це за квота в 10% від виробництва однієї компанії? Так, у нас є великі компанії. Але ця ж квота – масштаб для 500-1000 дрібних гравців. Єдина проблема – вони не можуть сертифікуватися, потрібно дати їм цю можливість", – зазначив міністр.

Водночас, як наголосив Тарас Кутовий, "для великих компаній необхідно шукати потужні глобальні ринки".

"Днями у мене була зустріч з послом Ірану – це колосальний ринок, нам потрібно швидше його наповнювати. Я готую поїздку в цю країну і хочу запросити до нас їхнього міністра сільського господарства", – зауважив очільник Мінагрополітики і нагадав, що Україна в різні роки займала від 60% до 80% всього харчового імпорту Ірану.

Нагадаємо, Тараса Кутового було призначено Міністром аграрної політики і продовольства України 14 квітня 2016 року. Нова команда Міністерства розробила концепцію «3+5», яка передбачає конкретні шляхи реформування галузі. Вона включає 3 стратегічно важливі пріоритети: державна підтримка фермерів, реформа держпідприємств та чесний і прозорий обіг землі – і 5 напрямків, які витікають із них. Це розширення ринків збуту, органічне виробництво і нішеві культури, розвиток сільських територій, зрошення і безпека харчової продукції.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.