13 квітня 2021р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

25.05.2016всі новини дня

Мінагрополітики розвиватиме програми підтримки фермерів якісною сільгосптехнікою – Тарас Кутовий

Українські фермери потребують якісної сільськогосподарської техніки. Мінагрополітики стимулюватиме її виробництво на умовах конкуренції та запустить програми підтримки фермерів у партнерстві з вітчизняними і закордонними компаніями. Про це сказав Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час інтерв’ю інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна».

Зокрема, Японія готова надати Україні трактори у лізинг. Відповідної домовленості Міністр досяг під час зустрічі з послом цієї країни.

«Японія може нам дати умовно 300 тракторів в лізинг. Ми б їх роздали фермерам, а за гроші, які вони будуть платити за лізинг, купувати нову техніку і далі її розповсюджували. Така програма діяла в Молдові. Я буду просити японську сторону надавати нам аналогічні умови. Буду вести переговори з іншими партнерами. Хтось дає трактори, хтось - сівалки, хтось – обприскувачі», - сказав Тарас Кутовий.

Він навів приклад, що Польщі підтримка за такими програмами видавалась тим, хто об'єднувався в кооперативи - групи з семи фермерів і більше. Тарас Кутовий переконаний, що цей досвід буде корисним і для України. Зокрема, підтримка має йти через асоціації та фермерські віче.

«Нехай фермери подають колективні проекти на область. А потім на рівні регіону визначимо 20 проектів, які точно отримають фінансування», - зазначив Міністр.

Він додав, що мають бути запущені й спільні проекти з Харківським тракторним заводом сільгосптехніки. Зокрема, програма «український трактор». За словами Тараса Кутового, це дуже дієва програма, адже трактор - це базовий актив для фермера, який працює увесь рік.

Нагадаємо, Тараса Кутового було призначено Міністром аграрної політики і продовольства України 14 квітня 2016 року. Нова команда Міністерства розробила концепцію «3+5», яка передбачає конкретні шляхи реформування галузі. Вона включає 3 стратегічно важливі пріоритети: державна підтримка фермерів, реформа держпідприємств та чесний і прозорий обіг землі – і 5 напрямків, які витікають із них. Це розширення ринків збуту, органічне виробництво і нішеві культури, розвиток сільських територій, зрошення і безпека харчової продукції.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1   2   3   4 
  5   6   7   8   9  10  11 
 12  13  14  15  16  17  18 
 19  20  21  22  23  24  25 
 26  27  28  29  30       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.