23 січня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

30.05.2016всі новини дня

Мінагрополітики стимулюватиме розвиток фермерських господарств в Україні, - Краснопольський

Мінагрополітики підтримуватиме розвиток малого та середнього бізнесу, представники якого володіють до 500 гектарами землі та від трьох голів великої рогатої худоби (ВРХ). Про це заявив Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський у результаті огляду сімейної ферми одноосібника Володимира Хруща на Львівщині.

"Ця ферма є яскравим прикладом розвитку тваринництва на селі. Наразі у Верховній Раді розглядається законопроект про сімейні фермерські господарства, де буде визначено статус сімейного господарства. Це дасть можливість залучити фінансування. Загалом законопроект про сімейні ферми розроблений для того, аби легалізувати індивідуальних підприємців і завести їх до системи підтримки як з боку банків, так і донорів. Мінагрополітики буде стимулювати малі фермерські господарства на 15-20 корів, які можуть виходити на певну інтенсифікацію. З цього приводу ми розробляємо порядки підтримки фермерських господарств. І хочемо підняти підтримку в 15-20 разів", - наголосив Ярослав Краснопольський.

Оглядаючи фермерське господарство Перший заступник Міністра повідомив, що відповідний стартовий капітал дав можливість родині створити ферму та знайти свій ринок збуту, реалізовуючи якісне молоко.

На думку Ярослава Краснопольського, сьогодні необхідно подолати проблему низької  якості молока. "80% молока, яке ми з вами споживаємо, приходить від населення, де якість молока заслуговує кращого. Адже це другий сорт, а його навіть у Європі не визнають. Відповідно, і на нього ціна до 3 грн. До речі, у Львівській області кооперативи від таких одноосібників беруть по 3,50. Це вже є досягненням. Хоча для самих фермерів це є нецікавим, адже їхня собівартість з урахуванням витрат є іншою", - зазначив Перший заступник Міністра.

Нагадаємо, 26 травня Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський відвідав з одноденним візитом Львівську область.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.