23 січня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

30.05.2016всі новини дня

"Мінагрополітики наказом щодо продуктів з какао та шоколаду зробило вагомий внесок у гармонізацію законодавства України з ЄС", - Владислава Рутицька

Це відзначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, коментуючи оприлюднення Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України № 157 «Про затвердження Вимог до продуктів з какао та шоколаду».

«Наказ є результатом спільної роботи з представниками громадських організацій захисту прав споживачів, галузевих об’єднань, бізнес-асоціацій, відповідним технічним комітетом зі стандартизації, профільною асоціацією. Документ заповнить прогалину у вітчизняному регулюванні, гармонізує законодавство України з законодавством ЄС та уніфікує класифікацію кондитерських виробів», - відзначила Владислава Рутицька.

«Змінилися вимоги щодо фізично-хімічних властивостей сировини, зокрема, суттєво знижено – з 0,7% до 0,5% та 0,35% (для пресованого масла) – найважливіший для жирової продукції показник – масова частка неомилюваних речовин, який впливає на смакові якості», — зазначає Олександр Балдинюк, Голова Асоціації Укркондпром.

Окрім того, впроваджуються додаткові вимоги до маркування щодо основних характеристик шоколаду, які запроваджує Наказ, що сприятиме кращій інформованості споживачів. «Ми даємо ще один поштовх для розвитку кондитерського експорту», - додала Владислава Рутицька.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.