24 вересня 2021р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

30.05.2016всі новини дня

Хмельниччина презентувала Перший національний аграрний кооператив

29 березня 2016 року головний спеціаліст відділу координації дорадництва та кооперативних відносин на селі Присяжнюк Н.А. взяла участь у роботі Всеукраїнського відкритого семінару на тему: «Перший національний аграрний кооператив: кооперативна посівна-2016», який проходив у с. Лотівка Шепетівського району Хмельницької області.

 Організаторами проведення заходу стали Український кооперативний альянс та корпорація «Сварог Вест Груп», що були ініціаторами створення у 2015 році «Першого національного аграрного кооперативу», який сьогодні об’єднує понад 3 тис. селян Хмельницької, Житомирської та Чернівецької областей.

 У семінарі взяли участь керівники Хмельницької обласної ради та адміністрації, радник Посольства Республіки Білорусь, духовенство,  міжнародні експерти з питань кооперації і понад 250 представників місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування фермерів і кооператорів з Поділля та Буковини.

 У ході семінару відбулося обговорення проблем та особливостей розвитку сільськогосподарської кооперації в Україні і презентація перших результатів діяльності (створення 400 робочих місць для селян Хмельниччини), програм розвитку і частини машинно-тракторного парку кооперативу - 90 одиниць нової сільськогосподарської техніки: трактори «Білорусь» та комплектуючі до них: сівалки, культиватори, обприскувачі, придбані за кредитної підтримки державного Укргазбанку.

Учасники семінару відзначили, що вбачають у кооперації унікальну можливість покращити добробут селян і зауважили, що віднині власники невеликих земельних ділянок Поділля та Буковини отримали можливість зручно та вигідно залучити сільгосптехніку кооперативу для обробітку землі, а відтак – отримувати гарний урожай.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.