13 квітня 2021р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

31.05.2016всі новини дня

Мінагрополітики зі Світовим банком працюють над відновленням системи зрошення на Півдні України

Команда Мінагрополітики та експерти Світового банку працюють над спільною концепцією відновлення роботи та покращення зрошувальних систем на Півдні України. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час зустрічі із представниками Світового банку, які презентували своє бачення ключових аспектів розвитку іригаційної системи в Україні.

«Відповідна концепція стане рушійною силою, яка сприятиме реалізації та відновленню зрошувальних систем на Півдні України. На опрацювання відповідного документу буде надано два тижні. Нам необхідно вийти на кінцевий доопрацьований варіант», - зазначив Міністр.

У свою чергу, представники Світового банку наголосили, що «у презентованому документі намагалися узгодити базові, ключові принципи, які є найбільш визначальними та важливими підходами до покращення системи іригації в Україні».

«По-перше є цілком очевидною співпраця між Мінагрополітики, Мінекології та Державним агентством водних ресурсів України. Адже належний розподіл функцій є проблемою, з якою стикається майже вся країна. Другий аспект пов'язаний із законодавчим полем. Необхідні нові законодавчі зміни, нормативні акти, які відповідатимуть реальній ситуації в сільськогосподарській царині. Третій аспект пов'язаний із організацією водокористувачів та необхідністю децентралізації цих послуг», - наголосили представники Світового банку. 

Нагадаємо, розвиток зрошення на Півдні України є одним із пріоритетних напрямків стратегічного плану реформ «3+5», який розробила нова команда Мінагрополітики на чолі з міністром Тарасом Кутовим.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1   2   3   4 
  5   6   7   8   9  10  11 
 12  13  14  15  16  17  18 
 19  20  21  22  23  24  25 
 26  27  28  29  30       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.