24 вересня 2021р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

01.06.2016всі новини дня

CLAAS відкрив дилерський центр у Сумах

Офіційний дилер німецького виробника сільгосптехніки — компанія «Агротехсоюз» — відкрила дилерський центр у Сумській області.

Про це йдеться в прес-релізі українського представництва CLAAS.

Центр розмістився на під’їзді до Сум, у селищі Сад. Окрім офісу, він має склад запчастин та майстерню, розраховану на одночасний ремонт двох комбайнів або чотирьох тракторів. Для проведення навчань в центрі обладнано кабінети та міні-гуртожиток. На території також працюватиме демонстраційний майданчик, де виставлятимуть нові зразки техніки.

Як зазначив директор ТОВ «Агротехсоюз» Іван Дергалюк, компанія відкрила представництво на Сумщині в 2012 році. Колектив філіалу нараховує 11 співробітників, п’ятеро з яких працює у сервісній службі.

Участь у відкритті центру взяв директор ТОВ «КЛААС Україна» Хольгер Вельк. Він підкреслив, що формування дилерської мережі європейського зразка є одним з пріоритетних напрямів стратегії компаній в нашій країні.

Нагадаймо, в 2015 «Агротехсоюз» відкрив регіональний дилерський центр у Чернігівській області (Ніжинський р-н, с. Вертіївка).

ТОВ «Агротехсоюз» засноване в 1997 як центр сервісного обслуговування і постачання запасних частин для сільськогосподарської техніки CLAAS. На сьогоднішній день компанія є офіційним дилером німецьких виробників CLAAS, Lemken, Horsch і Geringhoff.


джерело: Аграрний тиждень

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.