28 січня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

09.06.2016всі новини дня

Тарас Кутовий: Фермери мають виробляти більше продукції із доданою вартістю

Рівень цікавості держави і споживачів до виробництва української агропродукції із доданою вартістю надзвичайно високий.

Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час відкриття разом із Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом XXVIII Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2016».

«Хочеться, щоб цієї продукції із доданою вартістю, яка виробляється на місцях, у селах, було набагато більше», – зазначив Міністр і підкреслив, що сам факт організації виставки «Агро-2016» говорить про те, що рівень уваги до цієї теми дуже великий.

«Мені дуже хочеться, щоб через короткий проміжок часу ми дуже серйозно говорили, що Україна не просто аграрна держава, а успішна аграрна держава з успішними учасниками ринку», – наголосив очільник Мінагрополітики. За словами Тараса Кутового, йдеться не лише про великих виробників, а й дрібних, якраз тих, хто виробляє продукти із доданою вартістю.

«Попереду кардинальні рішення, які, на мою думку, змінять саму систему відносин в галузі і які зроблять її набагато привабливішою і цікавішою і в Україні, і поза її межами», – підсумував Тарас Кутовий. 

На важливості розвитку агросектору і малих фермерських господарств, зокрема, наголосив також Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Нам треба збільшувати інвестиції в агросектор, розробити ефективну систему підтримки галузі і особливо – невеликих фермерських господарств. Нам треба розширювати спектр виробленої продукції, покращувати якість і, що дуже важливо, ми маємо переходити до більш глибокої переробки сільгосппродукції», – зазначив Прем’єр-міністр, пояснивши, що це дасть нові робочі місця і перспективу розвитку агропромислового сектору.

Нагадаємо, сьогодні у Києві розпочала роботу XXVIIІ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016», яка зібрала найкращих виробників сільгосппродукції із 20 країн світу.

Як відомо, команда Міністерства аграрної політики та продовольства України на чолі з Тарасом Кутовим розробила стратегічний план реформування галузі "3+5". Одним із трьох основних пріоритетів реформ є державна підтримка малих та середніх фермерів. Реформа держпідтримки передбачає створення комфортних умов для розвитку дрібних фермерських господарств та стимулювання виготовлення продукції з доданою вартістю. Головними принципами держпідтримки фермерів мають стати адресність та прозорість.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.