08 грудня 2021р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

30.08.2016всі новини дня

Держпродспоживслужба аналізує всі аспекти застосування «єдиного вікна» з метою удосконалення практичної роботи цієї системи

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області готові до роботи в системі «єдиного вікна», про що свідчать перші результати, отримані від моменту запровадження сервісу.

Саме готовність спеціалістів контролюючих органів працювати в системі «єдиного вікна» обговорювалася під час прес-конференції на тему «Як Держпродспоживслужба Львівської області виконує свою роботу в «єдиному вікні» митниці» відповідно до Постанови КМУ №364 від 25 травня 2016 року «Деякі питання реалізації принципу «єдиного вікна» під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю», яка набрала чинності з 1 серпня 2016 року.

Участь в роботі прес-конференції взяли: начальник відділу карантину рослин управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Богдан Строгуш; начальник відділу санітарної охорони території управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Іванна Скіцай; начальник відділу безпеки середовища життєдіяльності ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області  Мирослава Опаровська; виконавчий директор приватного підприємства «ГалТранс-Логістик» Марія Мулява.

Начальник відділу карантину рослин Богдан Строгуш, зокрема, наголосив, що на даний момент усі працівники відділу, які задіяні в цьому процесі, ознайомлені з роботою «єдиного вікна» і мають можливості розглядати заявки суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. «Поки що до нас надійшло чотири заяви. Вони були розглянуті вчасно і у відповідності до вимог. Зауважень до заявників не було», - додав Богдан Строгуш.

Окремо він зупинився на необхідності подачі суб’єктами господарювання оригіналів документів на вимогу контролюючих органів. Як пояснив начальник відділу карантину рослин, така вимога прописана чинним законодавством, тому всі учасники процеси повинні її дотримуватися.

У свою чергу начальник відділу безпеки середовища життєдіяльності ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Мирослава Опаровська наголосила, що «єдине вікно» запроваджене лише з початку місяця, тому питання удосконалення роботи контролюючих органів в системі «єдиного вікна» актуальне і опрацьовується на всіх рівнях. Зокрема, Держпродспоживслужба України звернулася з листом до всіх своїх територіальних органів з проханням проаналізувати практику застосування принципу «єдиного вікна» під час здійснення санітарно-епідеміологічного та фітосанітарного контролю.

«Зараз усі фахівці Держпродспоживслужби, які задіяні в роботі «єдиного вікна», аналізують проблемні питання, узагальнюють їх та готують пропозиції щодо їх вирішення. Це буде направлено до Держпродспоживслужби України з метою удосконалення практичної роботи у зазначеній інформаційній системі», - наголосила вона та додала, що це, зокрема стосується питання подачі оригіналів документів.


джерело: Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.