28 січня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

01.09.2016всі новини дня

Корейські партнери зацікавлені інвестувати в українські фермерські господарства

Український малий фермер має великий потенціал для розвитку якісної аграрної продукції. Для цього йому необхідне сучасне обладнання. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу.

«Сьогодні ми маємо декілька ключових напрямків для розвитку аграрної галузі. Пріоритетним для нас є підтримка малого та середнього фермера, який має великий потенціал для розвитку, наприклад, у напрямку  виробництва продукції з доданою вартістю. Для цього, перш за все, необхідне технічне обладнання», - розповів  Тарас Кутовий.

Міністр додав, що інвестиції корейських партнерів в український АПК, з метою забезпечення українських фермерів технікою, матимуть вагомий внесок у розвиток аграрної галузі. Тарас Кутовий відзначив, що Мінагрополітики всебічно підтримує ініціативи корейських корпорацій розвивати торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво з Україною. 

«Раніше Мінагрополітики та корейська корпорація POSCO DAEWOO домовилися підготувати спільний проект, спрямований на модернізацію парку сільськогосподарської техніки в Україні для малих і середніх українських фермерських господарств. Його реалізація матиме великий поштовх у розвитку двосторонньої співпраці між нашими країнами»,- зазначив Тарас Кутовий.

Зі свого боку пан Лі Янг-Гу запевнив, що поглиблення співпраці з українською стороною в сфері експорту, торгівлі та бізнесу є важливим для Республіки Корея й надалі. 

Довідково

У 2015/16 МР Україна стала основним постачальником фуражної пшениці до Республіки Корея,  і випередила за цим показником такі країни ЄС як Франція, Болгарія і Данія. Зростаюча потреба Республіки Корея в імпорті пшениці дає гарні можливості для українських експортерів закріпитися на цьому ринку. За 2015 рік український експорт до Республіки Корея склав $318 млн, а імпорт - $4,5 млн.


джерело: Міністерство аграрної політики та продовольства України

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30  31       
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.