24 вересня 2021р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

14.12.2016всі новини дня

Конференція року, або новорічний подарунок горіховодів

Трохи більше тижня залишилося до ПІДСУМКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ, яку проводить Українська Горіхова Асоціація 17 грудня в самому центрі Києва у великому конференц-залі бізнес-центру «Укоопспілки» (вул. Хрещатик 7/11), розташованого навпроти Монумента Незалежності України.

Відповідно до центрального місця проведення Конференції визначена й спрямованість тематики виступів - найпередовіші та сучасні сорти, технології, агрозаходи!

Подивившись на програму заключної конференції року, можна з упевненістю сказати, що ця Конференція просто переверне деякі стандартні шаблонні мислення в типовому розвитку горіхових садів.

Відомий Гуру горіхівництва - Микола Кіктенко особисто зі своєю командою профі приїде з Молдови на Конференцію, щоб відверто поділитися секретами своєї майстерності.

Про свої висновки і підсумки щодо розвитку горіхових садів з низькорослих і скороплідних форм горіха розповість досвідчений горіховод з Хмельницької області Зелениця Анатолій.

Порадує абсолютно своїми новими латеральними сортами і агротехнологіями селекціонер Пономаренко Олександр, який зі своїми досвідченими помічниками готовий відповісти на вузькі питання щеплень, приживлюваності.

Директор фермерського господарства-розплідника «Батьків сад», заснованого на сімейних традиціях і досвіді, Цибенко Ігор дасть повну картину високоперспективних сортів фундука, технологіях його високорентабельного вирощування.

Нова рубрика «ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ».

У ній, відомий агроном-практик Юкал Іван, який запам'ятався своїми яскравими і цікавими виступами на двох останніх конференціях, знову порадує нас. Він зі своєю високопрофесійною командою дасть старт абсолютно новим проектом живлення рослин «МІКОСІНЕРГІЯ», заснованому на останніх досягненнях агрономії і мікробіології. Ці знання, які фахівці команди Юкал Іван Івановича почерпнули, навчаючись в Америці, Франції, Нідерландах, вже застосовані на практиці в Україні.

Продовжить рубрику, селекціонер Пономаренко Олександр - Як використовувати силу електромагнітних ліній Землі?!, незримо від нас обвиваючих нашу планету, для прискорення росту горіхових дерев, проти їхніх хвороб, підвищення продуктивності ?!

І багато багато іншого.

Поспішайте взяти участь в Заключній конференції РОКУ 17 грудня в Києві !!!

Поспішайте отримати свій інтелектуальний НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК 17 грудня за адресою вул. Хрещатик 7/11 (ст. Метро «Хрещатик») !!!


джерело: Українська Горіхова Асоціація

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.