24 вересня 2021р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Аграрні новини та оперативна статистика

14.12.2016всі новини дня

Парад горіхових зірок

screen-shot-2012-10-15-at-01-17-21

1 + 1 = 3!!! Саме цю формулу планують переконливо довести фахівці, які об’єдналися разом з відомим аграрним практиком Іваном Юкал з Вінницької області.

Ми вже розповідали раніше, що Українська Горіхова Асоціація готує ряд новорічних сюрпризів учасникам Заключної конференції 2016 року, яка відбудеться в Києві 17 грудня.

Навіть якщо заглянути в робочу Програму конференції, то просто на язиці крутиться назва – ПАРАД ГОРІХОВИХ ЗІРОК!

Однак це буде не проста конференція окремих виступаючих, які користувалися найбільшим успіхом у горіховодів протягом року, що минає. Горіхова асоціація запропонувала їм приїхати на заключну конференцію зі своїми найближчими помічниками, образно об’єднавши їх в команди. Тому на конференції братимуть участь КОМАНДИ горіхових ПРОФІ. Це дасть можливість майбутнім горіховодам отримати прямий доступ до висококласним фахівцям, які формують команду свого ЛІДЕРА.

Вперше на конференції будуть представлені не тільки горіховий ГУРУ з Молдови – Микола Кіктенко, але і його найближчі соратники – Валерій Ткаченко та Трохим Ботнар.

Також зі своїми “командами” приїдуть селекціонер і новатор Олександр Пономаренко з Одеської області, Анатолій Зелениця з Хмельницької області, Іван Юкал з Вінниччини, Олег Коновалюк з Черкащини.

Ми вже говорили, що Програма доповнюється, і як нам стало відомо, прозвучать і нові імена, а це значить, ще новації для садівників.

Одним з цих сюрпризів стала нова рубрика Асоціації «ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ».

Так, саме в тематиці цієї рубрики виступлять лідери команди професіоналів Івана Юкал – Олександр Джига, Вікторія Оліферчук, які презентують абсолютно новий проект – «МІКОСІНЕРГІЯ».

Що означає слово мікосінергія? Микос – від грецького “μύκης” – гриб. Синергія – від грецького “συνεργία” – співпраця, допомога, співучасть.

Команда Івана Юкалов впевнена: додатковий ефект від взаємного співробітництва з конкретним садівником і його горіховим садом істотно перевершить ефект у вигляді їх арифметичної простої суми – тобто ОДИН плюс ОДИН дорівнює ТРИ (1 + 1 = 3)! Що вже доведено на практиці: застосування біотехнології мікорізаціі саджанців – це один з фундаментів плодоносних ЗДОРОВОГО горіхового саду.

Адже всім нам ще зі шкільного підручника відомо, що ефективний процес фотосинтезу може бути забезпечений лише при достатній кількості вуглецю. Для здійснення цього процесу рослинам необхідно 50% вуглецю і лише 5-7% мінеральних речовин. Як ці азбучні істини застосувати на практиці власного саду і при цьому отримати результат – ОДИН плюс ОДИН дорівнює ТРИ, який не вписувався в сувору шкільну таблицю множення?!

А це тільки один з фрагментів майбутньої заключної конференції РОКУ.

Тому, цілком очевидно – потрібно відкласти всі справи і поспішити на цей передноворічний ПАРАД ГОРІХОВИХ ЗІРОК!

Адже повинні ж колись збуватися наші передноворічні забаганки, в яких не останнє місце ми пов’язуємо з нашим майбутнім горіховим садом.

 


джерело: Українська Горіхова Асоціація

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1   2   3   4   5 
  6   7   8   9  10  11  12 
 13  14  15  16  17  18  19 
 20  21  22  23  24  25  26 
 27  28  29  30          
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Переробка та якість продукції
Ціни
Екологія
Погода


  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.