17 лютого 2020р.
про проект | контакти | часті питання | мапа | гостьова книга | English ver.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Каталог культур
Зернові
Зернобобові
Зернові круп"яні
Овочеві
Ефіро-олійні
Технічні
Кормові культури
Прядильні
Плодові зерняткові
Плодові кісточкові
Горіхоплідні
Ягідні
Виноград
Гриби
Спеції
Декоративні та лікарські
Хімічний захист рослин
Групи культур (культури)
Препарати
Бур'яни
Шкідники
Хвороби
Додаткова інформація
Лікарські рослини
Насінництво
Календар городника
No-Till
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
Рослинництво - Хімічний захист - Препарати - Фyнгiциди - Антракол 70 WG


Препарати
Антракол 70 WG
Антракол 70 WG
Antracol 70 WG
Хімічна група:Фyнгiциди
Діюча речовина:Пропінеб, 700 г/кг
Препаративна форма:порошок, що змочується
Термін реєстрації, до:2019-12-31 (закінчився)
Антракол 70 WG. Фізико-хімічні властивості
Характеристика, механізм та термін дії:Спектр активності Картопля: фітофтороз (Phytophthora infestans) АНТРАКОЛ інгібірує проростання спор патогенів. На клітинному рівні препарат діє на декількох рівнях каналу, що забезпечує дихання, включаючи метаболізм вуглеводнів і протеїнів, а також на рівні клітинних мембран. Біологічний ефект спостерігається протягом першої години після обробки. Біологічний ефект продовжується до двох-трьох тижнів залежно від погодних умов і міри інфікування.
Антракол 70 WG. Токсикологія
Шкідливість, заходи безпеки та рекомендації по застосуванню:Фітотоксичність: у рекомендованих нормах витрати препарат не фітотоксичен по відношенню до оброблюваних культур. Можливість виникнення резистентності: випадків виникнення резистентності не відмічено. Проте для запобігання її виникненню слід чергувати препарат з інсектицидами з різних хімічних груп. Сумісність: АНТРАКОЛ сумісний з більшістю фунгіцидів і інсектицидів. Проте у кожному конкретному випадку необхідна попередня перевірка на хімічну сумісність.
Приготування робочого розчину Робочий розчин готується безпосередньо перед обприскуванням. Відмірюють необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача. Наповнюють бак обприскувача приблизно наполовину водою, потім додають відміряну кількість АНТРАКОЛА. При включеній мішалці обприскувача доводять робочий розчин до необхідного об'єму водою. Тару, що звільнилася, споліскують кілька разів водою і виливають вміст в бак обприскувача. Робочий розчин і заправку обприскувача
Робочий розчин і заправку обприскувача виробляють на спеціальних майданчиках.
Приготування робочого розчину: робочий розчин готується безпосередньо перед обприскуванням. Відмірюють необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача. Наповнюють бак обприскувача приблизно наполовину водою, потім додають відміряну кількість АНТРАКОЛА. При включеній мішалці обприскувача доводять робочий розчин до необхідного об'єму водою. Тару, що звільнилася, споліскують кілька разів водою і виливають вміст в бак обприскувача.
Антракол 70 WG. Спосіб застосування
Об'єкт, що обробляється Об'єкт, проти якого обробляється Спосіб, час обробки, обмеження  
Виноградники (технічні сорти) Мілдью, чорна плямистість, інфекційне засихання кущів, антракноз, сіра гниль Обприскування в період вегетації Особливості застосування та норми внесення
Картопля Фітофтороз, макроспоріоз Обприскування в період вегетації Особливості застосування та норми внесення

Свіжі обговорення на агро-форумі: УВР-решета для зерноуборочных комбайнов. Отзывы. Соль лизунец глыбовая производство Иран Max Boost Libido:Helps widen the penile chamber for lasting erections Соль лизунец глыбовая производство Иран Гусеничная пара - кто что знает?
©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені.
Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.