04 грудня 2020р.
про проект | контакти | часті питання | мапа | гостьова книга | English ver.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Каталог культур
Зернові
Зернобобові
Зернові круп"яні
Овочеві
Ефіро-олійні
Технічні
Кормові культури
Прядильні
Плодові зерняткові
Плодові кісточкові
Горіхоплідні
Ягідні
Виноград
Гриби
Спеції
Декоративні та лікарські
Хімічний захист рослин
Групи культур (культури)
Препарати
Бур'яни
Шкідники
Хвороби
Додаткова інформація
Лікарські рослини
Насінництво
Календар городника
No-Till
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
Рослинництво - Хімічний захист - Препарати - Гepбiциди - Базис 75


Препарати
Базис 75
Базис 75
Bazis 750 SL
Хімічна група:Гepбiциди
Діюча речовина:Pимcyльфypoн 50% + тіфeнcyльфypoн-мeтил 25%, 75% в.г.
Препаративна форма:водорозчинні гранули
Термін реєстрації, до:2011-12-31 (закінчився)
Базис 75. Фізико-хімічні властивості
Стабільність, сумісність, терміни й умови зберігання:Сумісність з іншими препаратами: не застосовувати протягом 14 днів до чи після обробки фосфорорганічними інсектицидами.
Характеристика, механізм та термін дії:Базис поглинається переважно листям бур'янів і швидко переміщується після застосування до кінчиків кореневої системи і листя. Базис припиняє поділ клітин чутливих до препарату бур'янів шляхом впливу на ензимну систему, якої не існує в організмі людини та інших теплокровних.
Чутливі бур'яни практично відразу припиняють ріст і більше не конкурують із культурними рослинами у споживанні вологи і мінеральних речовин. Видимі симптоми такі як припинення росту, хлороз, відмирання кінцевих пагонів і некрос, з'являються через декілька днів після застосування. Загибель бур'янів може тривати 10-20 днів. Більш стійкі бур'яни або ті, що перебувають на пізнішій стадіїї росту, в момент застосування можуть зупинити свій ріст під час вегетації і не становити більше конкуренції культурним рослинам.
Базис впливає на бур'яни вже через кілька годин після застосування. Видимі ж симптоми з'являються поступово внаслідок впливу на ензимну систему. Це ніяким чином не пов'язано з ефективністю препарату, а є наслідком специфічного механізму дії Базису.
• Післясходове застосування Базису забезпечує ефективну боротьбу як з багаторічними злаковими бур'янами, такими як гумай, перій повзучий, так і з однорічними злаковими – куряче просо, мишій, а також з двосім'ядольними бур'янами, такими як підмаренник чіпкий, щириця, лобода, спориш, осот рожевий, берізка польова.
• Базис успішно застосовується як допоміжний засіб після використання ґрунтових гербіцидів, якщо не було отримано добрих результатів, що часто трапляється за дуже сухої погоди.
• Діюча речовина гербіциду Базис поглинається головним чином листками, тому його ефективність меншою мірою залежить від вологості ґрунту.
• Препарат добре діє і в умовах сухої погоди.
Базис 75. Токсикологія
Шкідливість, заходи безпеки та рекомендації по застосуванню:Безпечний для птахів, медоносних бджіл,риб, а також користуачів і споживачів.
Базис 75. Спосіб застосування
Об'єкт, що обробляється Об'єкт, проти якого обробляється Спосіб, час обробки, обмеження  
Кукурудза (на зерно, силос, зелений корм) Однорічні та багаторічні злакові та дводольні Обприскування культури у фазі 2-5 листків Особливості застосування та норми внесення

Свіжі обговорення на агро-форумі: Соя Удобрения для сахарной свеклы Сохнет ботва свеклы Cильно сохнут яблони Удобрение для обработки семян
©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені.
Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.