10 грудня 2019р.
про проект | контакти | часті питання | мапа | гостьова книга | English ver.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Каталог культур
Зернові
Зернобобові
Зернові круп"яні
Овочеві
Ефіро-олійні
Технічні
Кормові культури
Прядильні
Плодові зерняткові
Плодові кісточкові
Горіхоплідні
Ягідні
Виноград
Гриби
Спеції
Декоративні та лікарські
Хімічний захист рослин
Групи культур (культури)
Препарати
Бур'яни
Шкідники
Хвороби
Додаткова інформація
Лікарські рослини
Насінництво
Календар городника
No-Till
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
Рослинництво - Хімічний захист - Бур`яни - Непаразитні - Однорічні - Ярі - Однодольні - Мишій сизий


Бур'яни
Мишій сизий
Щетиник сизый
Setaria glauca L
Тип: Непаразитні / Непаразитные / Непаразитные-lat
Підтип: Однорічні / Однолетние / Однолетние-lat
Біологічна група: Ярі / Ярые / Ярые-lat
Ботанічний клас: Однодольні / Однодольные / Monocotyledonous
Бур`яни | Мишій сизий
Загальна характеристика
Морфологічна будова рослини Стебло - пряме, висотою 10-60 см. Листки - лінійно-ланцетні, сизувато-зелені, зверху шорсткі. Суцвіття - циліндрична щільна колосовидна волоть (султан) , довжиною 4-6 см. Колоски безості, щетинки, які їх оточують, жовтувато-рудуваті. Корінь - мичкуватий, проникає в грунт на 105-173 см і в сторони від стебла на 35- 78 см. Насіння Плід - плівчаста зернівка. Форма - яйцевидноовальна, однобічна, опукла. Поверхня - поперечнозморшкувата, Колір - лимонно-зелений або темно-бурий . Розміри - довжина 2 - 2,75, ширина 1,65 - 1,75, товщина до 1 мм. Маса 1000 зернівок - 2- 2,75 г. Розвиток Сходить - квітнень - травень (червень - липень) . Цвіте - червень - серпень, вересень. Плодоносить -липень - вересень. Біологічні особливості Максимальна плодючість - 13800 зернівок . Глибина проростання - не більше 16-18 см Життєздатність в грунті - до 30 років, не втрачають схожості при тривалому перебуванні в воді. Період спокою - відсутній . Екологічні вимоги Температура проростання - мінімальна +6...+8° - оптимальна +20.. +24 °С. Вимоги до вологи - рослина більш вологолюбива, ніж мишій зелений. Вимоги до грунту - рясно на розпушених піщаних і суглинкових грунтах. Поширення Росте на полях, пасовищах. Поширений як післяжнивний бур"ян на полях після з збирання ранніх озимих і ярих зерновик, а також в посівах пізніх ярих культур. Використання Насіння придатне для годівлі птиці.

Морфологічна будова
Стебло - пряме, висотою 10-60 см. Листки - лінійно-ланцетні, сизувато-зелені, зверху шорсткі. Суцвіття - циліндрична щільна колосо- видна волоть (султан) довжиною 4-6 см. Колоски безості, щетинки, які їх оточують, жовтувато-рудуваті. Корінь - мичкуватий, проникає в грунт на 105-173 см і в сторони від стебла на 35- 78 см.

Розвиток
Сходить - квітнень - травень (червень - липень) . Цвіте - червень - серпень, вересень. Плодоносить -липень - вересень.

Насіння
Плід - плівчаста зернівка. Форма - яйцевидноовальна, однобічна, опукла, Поверхня - поперечнозморшкувата, Колір - лимонно-зелений або темно-бурий . Розміри - довжина 2 - 2,75, ширина 1,65 - 1,75, товщина до 1 мм. Маса 1000 зернівок - 2- 2,75 г.

Біологічні особливості
Максимальна плодючість - 13800 зернівок . Глибина проростання - не більше 16-18 см Життєздатність в грунті - до 30 років, не втрачають схожості при тривалому перебуванні в воді. Період спокою - відсутній.

Екологічні умови
Температура проростання - мінімальна +6...+8° - оптимальна +20.. +24 °С. Вимоги до вологи - рослина більш вологолюбива, ніж мишій зелений. Вимоги до грунту - рясно на розпушених піщаних і суглинкових грунтах.

Поширення
Росте на полях, пасовищах. Поширений як післяжнивний бур"ян на полях після збирання ранніх озимих і ярих зернових, а також в посівах пізніх ярих культур.

Використання
Насіння придатне для годівлі птиці.

Може засмічувати групи культур
 •  Зернові
 
   
   Можливі засоби захисту
   Свіжі обговорення на агро-форумі: Годівничка, дуже гарний подарунок зимньому саду | Как сделать и для чего Фундук "Трапезунд". ЧП "Ореховод-практик" принимает заказы вегетативных саженцев. как вырастить авокадо Семена и саженцы Домашний пруд
   ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені.
   Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.