24 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Переробка продукції
Якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
ветеринарно-санітарна експертиза яєць і яєчних продуктів (методичні вказівки) .:. змінити
Відбір проб рідких яєчних продуктів .:. змінити

Із різних місць кожної відібраної у виборці пакувальної одиниці, стерильним пробовідбірником відбирають не менше ніж три проби (стовпчиків) продукту. Маса точкової проби повинна бути не більше за 200 г.

Відібрані проби з'єднують у стерильній ємності, заморожені розморожують, ретельно перемішують і отримують об'єднану пробу, з якої відбирають не менше ніж 200 г для органолептичних досліджень.

Із вибірки сухих яєчних продуктів стерильним пробовідбірником відбирають не менше від трьох точкових проб, взятих із кожної одиниці в однаковій кількості. Маса точкової проби не повинна перебільшувати 200 г. Відібрані проби з'єднують у стерильній ємності, ретельно перемішують і отримують об'єднану пробу сухих яєчних продуктів, яку ділять навпіл: одну частину направляють у лабораторію для аналізу, другу - опломбовують і зберігають протягом 10 днів при температурі не вище за 180С і відносній вологості (70 + 5)% на випадок виникнення розбіжностей при визначенні якості яєчних продуктів.

Із об'єднаної проби відбирають не менше ніж 50 г для проведення органолептичних досліджень.
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.