08 серпня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Переробка продукції
Якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
ветеринарно-санітарна експертиза яєць і яєчних продуктів (методичні вказівки) .:. змінити
Визначення органолептичних показників заморожених яєчних продуктів .:. змінити

Заморожені яєчні продукти розморожують у склянці зануренням у воду температурою 20 0C або у повітрі при температурі не нижче від 24 0C до досягання температури в товщі продукту 20 0C. Після розморожування яєчні продукти перемішують скляною паличкою протягом 2-3 хв., не допускаючи піноутворення.

Колір мороженого продукту визначають візуально після розкриття упаковки. 100 см3 рідкого яєчного продукту наливають у склянку, ставлять на білий аркуш, візуально визначають зовнішній вигляд, колір і консистенцію та порівнюють його з показниками ГОСТ 30363-96.

Для визначення смаку і запаху 20 см яєчного продукту кладуть у склянку, куди наливають 50 см3 киплячої води, перемішують і органолептично визначають запах продукту.

100 см3 яєчного продукту, занурюють у склянку, ретельно перемішують скляною паличкою, виливають на сковорідку, попередньо нагріту в сушильній шафі при температурі 160 + 1 0C, і запікають при температурі 154 + 2 0C протягом 8-10 хв. Потім охолоджують до температури 19 + 1 0C і визначають смак. Смак і запах порівнюють з показниками ГОСТ 30363-96.
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.