24 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Переробка продукції
Якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
ветеринарно-санітарна експертиза яєць і яєчних продуктів (методичні вказівки) .:. змінити
Визначення органолептичних показників сухих яєчних продуктів .:. змінити

Зовнішній вигляд, колір і консистенцію яєчних сухих продуктів визначають візуально при природному освітленні. З цією метою зразок масою 5г розсипають тонким шаром на аркуш фільтрувального паперу і перемішують паличкою. Зовнішній вигляд, колір і консистенцію порівнюють з показниками ГОСТ 30363-96.

Для визначення смаку беруть 20г продукту, кладуть його в склянку, додають 80см3 води температурою 20 + 2 0C, ретельно перемішують скляною паличкою, щоб не було грудочок, і залишають на 15 хвилин для набухання.

Отриману яєчну масу виливають на сковорідку, попередньо нагріту в сушильній шафі до температури 160 + 10C, і запікають при температурі 154 + 20C протягом 8-10 хвилин. Потім охолоджують до температури 19 + 1 0C і визначають смак.

Для визначення запаху 20г продукту кладуть у склянку і заливають 20см3 киплячої води. Суміш перемішують і органолептично визначають запах.

Смак і запах порівнюють з показниками ГОСТ 30363-96.
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.