08 серпня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Переробка продукції
Якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
ветеринарно-санітарна експертиза ковбасних виробів і продуктів із свинини, баранини, яловичини та м`яса інших видів забійних тварин .:. змінити
Відбір проб для бактеріологічних досліджень .:. змінити

Для бактеріологічних досліджень проби відрізають стерильним ножем або іншими стерильними інструментами. З відібраних одиниць продукції беруть точкові проби і з них складають об'єднану пробу.

Від ковбасних виробів відбирають не менше двох точкових проб завдовжки 15 см кожна від краю батону. З двох точкових проб складають об'єднану пробу.

Від сосисок та сардельок точкові проби відбирають з різних місць, не порушуючи цілісності одиниць продукції. З кількох точкових проб складають об'єднану пробу.
Від язиків відбирають дві одиниці продукції та з них складають об'єднану пробу.
Від продуктів із свинини, баранини, яловичини та м'яса інших видів забійних тварин і птиці відрізають точкові проби по усій товщині завдовжки не менше 10 см від двох одиниць продукції. З двох точкових проб складають об'єднану пробу.

Від задніх окістів зріз роблять по усій товщині окісту в місці зчленування гомілкової та стегнової кісток та відбирають пробу не менше 10 см.

Від передніх окістів зріз роблять по усій товщині окісту в місці зчленування лопатки та плечової кістки і відбирають пробу завширшки 10 см.

Від виробів без оболонки (холодців, паштетів і т. ін.) точкові проби відбирають не менше ніж від трьох одиниць виробів масою 200-250 г кожна.

Від соленого бекону об'єднану пробу відбирають аналогічно відбору проб для органолептичних та хімічних досліджень.

Від пастроми з м'яса птиці відбирають дві одиниці продукції і з них складають об'єднану пробу.

Норми відбору зразків ковбасних виробів і продуктів з м'яса для проведення ветеринарно-санітарної експертизи наведені в додатку 6.
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.