24 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Переробка продукції
Якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
ветеринарно-санітарна експертиза ковбасних виробів і продуктів із свинини, баранини, яловичини та м`яса інших видів забійних тварин .:. змінити
Підготовка проб .:. змінити

Проби продуктів звільняють від оболонки або шкури і подрібнюють. Проби ковбасних виробів, варених, варено-копчених, копчено-запечених, запечених і смажених продуктів, а також соленого бекону два рази подрібнюють побутовою або електричною м'ясорубкою і ретельно перемішують.

Проби сирокопчених ковбас двічі подрібнюють електричною м'ясорубкою або нарізають гострим ножем на круглі шматочки завтовшки не більше 1 мм. Після цього їх ріжуть на смужки і рубають ножем так, щоб розмір частинок проби не перевищував 1 мм, і ретельно перемішують.

Проби паштетів, холодців і сальтисонів подрібнюють побутовою або електричною м'ясорубкою один раз і ретельно перемішують.

Підготовлену для дослідження пробу поміщають у скляну банку з притертим корком ємністю 200-400 см3, заповнивши її повністю, і зберігають при температурі від 3 до 5 0C до закінчення досліду. Дослід проводять протягом 24 годин.
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.