21 січня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Статистика | Оперативна статистика


24.03.2008 вернутися на список
На Херсонщині вже підготовлено до поливного сезону майже 95% зрошуваних земель

Майже 95 відсотів зрошуваних земель до поливного сезону вже підготували хлібороби Херсонщиниа. Про це кореспондентові УКРІНФОРМу повідомили в обласній державній адміністрації.

Згідно з інформацією Головного управління агропромислового розвитку ОДА, в регіоні на початок третьої декади березня було підготовлено до сезону рукотворних дощів 264,9 тис. гектарів - із передбачених завданням 279,4 тисяч. Підготовлено також 1967 одиниць дощувальних машин - при завданні 2130 одиниць (понад 92%).

Як повідомляв УКРІНФОРМ, Херсонська область має на сьогодні найпотужнішу серед регіонів України зрошувальну систему. Із 420 тис. гектарів зрошення, створеного в області ще за радянських часів, тут зберегли від розкрадання та руйнації 380 тис. гектарів. З них близько 300 тис. гектарів у робочому стані, а решта вимагає технічної модернізації. Область має також потужну базу водних ресурсів - ріки Дніпро та Інгулець, Північно-Кримський і Каховський магістральні канали, розгалужену мережу інших зрошувальних каналів.джерело : Укрінфор


 
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.