27 січня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Статистика | Оперативна статистика


23.10.2013 вернутися на список
В Україні за 9 місяців 2013 р. виробництво складної сільгосптехніки знизилося на 30%, - Азаров

В Україні за 9 місяців 2013 р. виробництво складної сільськогосподарської техніки знизилося на 30%. Про це сьогодні під час засідання уряду повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент РБК-Україна.

"За 9 місяців сільгоспмашинобудування не продемонструвало очікуваного зростання. Так, тракторів вироблено на 30% менше, ніж за січень-вересень 2012 р. Тоді як виробництво дискових борон виросло на 23%, а сівалок - на 24%. Тобто, ми не отримали зростання у виробництві складної техніки", - зазначив Азаров.

Азаров доручив міністру промисловості Михайлу Короленко, міністру агропромислової політики Миколі Присяжнюку, міністру економічного розвитку та торгівлі Ігорю Прасолову і міністру фінансів Юрію Колобову звітувати про стан виробництва сільськогосподарського машинобудування та попит на нього, а також надати звіти від даних міністерств про виконану чи не виконану роботу у цій сфері, які будуть заслухані на найближчих засіданнях.джерело : РБК-Україна


 
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.