27 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Ветеринарія

Препарати що впливають на обмін речовин .:. змінити
Гормональні препарати .:. змінити
Гонадестрин .:. змінити

Назва (укр.): Гонадестрин
Назва (лат.):
Синоніми:
Речовини, що входять до складу
Флакон з порошком: Гонадотропін серозний 1000 м.о. 17-в- еcтpaдіoл бeнзoнaту 15 мг. Флакон з розчинником: Вода двічі дистильована стерильна 10 мл.
Властивості
Одним з активних компонентів препарату ГОHАДЕСTРИН є гонадотропін серозний - глікопротеїн, що утворюється в ендометрії матки кобили в період вагітності, який виділяють із сироватки.
Дія
Біолоrічна дія гонадотропіну серозного схожа на дію гіпофізного фолікулостимулюючого гормону (FSH), хоча також має деяку активність, типову для гіпофізного лютеонізуючого гормону (LH). PMSG веде до фолікулярного розвитку неактивних яєчників статевозрілих самок, a також самок в препубертанному періоді і старих. Естрадіол - це естроген, що збільшує сприйнятливість гонадотропіну. Провокація тічки і поліпшення овуляції дає можливість у більшості випадків зачаття з першої тічки.
Показання до застосування
Корови, свині, вівці, кози: Провокація і синхронізація тічки, стерильність гормонального походження. Препарат сприяє виштовхуванню плаценти чи патологічного вмістимого матки у випадку піометри.
Спосіб застосування
ВBOДИTИ ВНУТРІШНЬОМ'ЯЗОВО. СПЕЦІАЛЬНІ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Tерапевтична ефективність препарату може варіювати в залежності від породи тварини і періоду лактації. Застосовувати під контролем ветеринарного лікаря.
Спосіб зберігання препарату
Зберігати в сухому, прохолодному, захищеному від світла місці, недоступному для дітей.
Товарна форма препарату
Ін'єкційний розчин. Упаковка містить 2 флакони для приготування 10 мл розчину: 1) флакон з ін'єкційним порошком; 2) флакон з розчинником.
Товарна форма препарату
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.