21 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Ветеринарія

Засоби, що діють на периферичну нервову систему .:. змінити
Засоби, що пригнічують аферентні (чутливі) нерви .:. змінити
Новокаїн .:. змінити

Назва (укр.): Новокаїн
Назва (лат.): Novocainum
Синоніми:
Речовини, що входять до складу
Властивості
Дія
На нервові стовбури діє значно сильніше, ніж на нервові закінчення, тому широко застосовують для провідникової анестезії; не звужує судини, що обумовлює більш швидке всмоктування у кров. Токсичність новокаїну в 4 рази менша від кокаїну, але при парентеральному введені в комбінації з адреналіну гідрохлоридом /3-5 крапель на 10 мл анестетика / токсичність знижується до 10 разів. З місцевознеболюючих засобів новокаїн самий малотоксичний для тварин, але можливі алергічні реакції у вигляді ідіосинкразії.
Показання до застосування
Для різних видів анестезії : інфільтраційної /0,25-0,5 % /, провідникової /3-6 %/, спинномозкової /I-2 % / та внутріартеріальної /1 % /. Широко використовують при хворобах органів черевної порожнини /атонії з тимпанією передшлунків, спастичних кольках, механічній непрохідності кишечнику тощо/ для блокади черевних нервів за В.В.Мосіним, при хворобах органів дихання - за М.П. Федотовим, при випадінні матки та піхви, затриманні посліду, маститах - за Д.Д.Логвіновим та Б.А.Башкировим, а також для профілактики ревматичного запалення копит. Застосовують новокаїн внутрівенно при гіпертоніях та спазмах кишок у формі 0,25% розчину.
Спосіб застосування
Спосіб зберігання препарату
Товарна форма препарату
Товарна форма препарату
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.