23 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Ветеринарія

Препарати, що діють переважно на центральну нервову систему .:. змінити
Засоби, що пригнічують центральну нервову систему .:. змінити
Ромпун .:. змінити

Назва (укр.): Ромпун
Назва (лат.):
Синоніми:
Речовини, що входять до складу
1 мл розчину містить 20 мг ксилазину і 1 мг метил-4-гідроксибензоату.
Властивості
Дія
Показання до застосування
Ромпун можна застосовувати для заспокоювання непокірних тварин при дослідженнях і лікуванні, а також при хірургічному втручанні. Рекомендується використовувати для коней перед проведенням ін’єкційного і (чи) інгаляційного наркозу.
Спосіб застосування
Велика рогата худоба Ромпун уводять шляхом внутрішньом’язової ін’єкції. При необхідності дія Ромпуну можна підсилити чи продовжити шляхом повторного введення. Повторну дозу для посилення дії вводять через 20 хвилин, для продовження дії — через 30—40 хвилин після першого застосування. Однак загальна кількість препарату не повинне перевищувати дозу 4. Доза 1 (0,25 мл/100 кг) проявляє помітну седативну дію, викликає легке розслаблення м’язів і помірну анальгезію. Може застосовуватися для заспокоювання і при невеликих втручаннях, наприклад, погрузці, зміні пов’язок, штучному заплідненні, репозиції при випадінні і скручуванні матки, а також для проведення місцевої і провідникової анестезії. Доза 2 (0,5 мл/100 кг) викликає середню седацію, розслаблення м’язів і анальгезію, що достатні для невеликих операцій на дійках, копитах (панарицій), а також при закупорці стравоходу, просмикуванні носових кілець і т.д. Якщо небажано, щоб тварина лежала, її можна підняти. Доза 3 (1 мл/100 кг): сильний прояв всіх ефектів; може застосовуватися при складних хірургічних втручаннях, при необхідності з додатковою місцевою чи провідниковою анестезією, наприклад, ампутації рогів, копит і дійок, кастрації, стерилізації, кесаревому розтині в лежачому положенні (з релаксацією матки), видаленні зубів і т.д. Здатність стояти в більшості випадків не зберігається. Рекомендується попереднє голодування. Дозу 4 (1,5 мл/100 кг) варто вводити лише у виняткових випадках, після попереднього голодування протягом декількох годин, при дуже важких чи тривалих операціях, а також для досягнення більш тривалого періоду заспокоєння й особливо сильної релаксації м’язів. Коні Ромпун вводять шляхом внутрішньовенної ін’єкції. У залежності від дози виникає легка чи сильна седативна дія з різним ступенем індивідуально вираженої анальгезії, а також вираженою м’язовою релаксацією зі збереженням здатності стояти, що досить для погрузки тварин, підковування, досліджень, обробки ран, рододопомоги,та при дуже важких втручаннях.
Спосіб зберігання препарату
Зберігати лікарські препарати в місцях, недоступних для дітей.
Товарна форма препарату
Товарна форма препарату
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.