22 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Ветеринарія

Засоби, що діють на периферичну нервову систему .:. змінити
Засоби, що діють на адренергічні нерви .:. змінити
Андреналіну гідрохлорид .:. змінити

Назва (укр.): Андреналіну гідрохлорид
Назва (лат.): Adrenalini hydrochloridum
Синоніми:
Речовини, що входять до складу
Властивості
Одержують з тканини надниркової залози забійної худоби ї синтетично. Кристалічні порошки білого кольору. Під впливом світла й кисню руйнуються. Розчини готують в асептичних умовах без кип’ятіння.
Дія
У фізіологічних концентраціях діє переважно на бета- адренорецептори, збудження яких призводить до розширення судин серця, мозку, легень, скелетних м'язів. Це поліпшує кровообіг у них, а також стимулює обмін вуглеводів, жирів, сприяє нагромадженню енергії, необхідної для виконання фізичних навантажень. У терапевтичних концентраціях адреналін починає діяти на альфа - α адренорецептори, які розміщені в стінках периферійних судин /шкіри, слизових оболонок/ і судин черевної порожнини. Це зумовлює звуження їх і підвищення тиску крові. Стимулюючи адренореактивні системи серця, адреналін сприяє поліпшенню його роботи, але внаслідок підвищення тиску крові може збуджуватися рефлекторно центр Nervus vagus, що інколи спричинює сповільнення частоти серцевих скорочень, обумовлює розслаблення гладеньких м’язів бронхів і кишок, діє спазмолітично. Водночас він скорочує радіальні м’язи райдужки і розширює зіницю без підвищення тиску всередині ока.
Показання до застосування
Спосіб застосування
Спосіб зберігання препарату
Зберігають за Списком В у прохолодному, захищеному від світла місці.
Товарна форма препарату
Форма випуску: адреналіну гідрохлорлорид - у флаконах по 10 мл 0,1% розчину і ампулах по І мл 0,1% розчину для ін”єкцій; адреналіну гідротартрат - у флаконах по 10 мл 0,18% розчину і в ампулах по І мл 0,18% розчину.
Товарна форма препарату
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.