27 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Ветеринарія

Препарати що впливають на обмін речовин .:. змінити
Вітамінні препарати .:. змінити
Аскорбінова кислота .:. змінити

Назва (укр.): Аскорбінова кислота
Назва (лат.): Acidum ascobinicum
Синоніми:
Речовини, що входять до складу
Властивості
білий кристалічний порошок, кислий на смак, добре розчиняється в воді, утворюючи нестійкі розчини
Дія
Аскорбінова кислота відіграє важливу роль в життєдіяльності організму. Їй властиві сильно виражені відновні властивості. Бере участь в регулюванні окисно-відновних процесів вуглеводневого обміну, звертанні крові, регенерації тканин, утворенні стероїдних гормонів. Однією із важливих фізіологічних функцій аскорбінової кислоти є співучасть в синтезі коллагену і нормалізації проникливості капілярів. Організм людини не здатний сам синтезувати вітамін С: потреба в ньому задовольняється вітаміном, що надходить із стравою. Нестача або відсутність його призводить до розвитку гіпо - та авітамінозу (цинги). Порушується цілісність судин, з'являється кровотеча ясен, випадають зуби. Сільськогосподарські тварини і птиця мало чутливі до нестачі аскорбінової кислоти в кормах. Вітамін С - могутній фактор попередження та лікування інфекційних хвороб. Він має також дезінтоксикаційну дію по відношенню до багатьох промислових токсичних речовин. Промислові отрути (ртуть, свинець, миш'як, бензол і деякі інші), лікарські речовини (антибіотики тощо), а також інфекційні хвороби підвищують потребу організму у вітаміні С.
Показання до застосування
Для підвищення загальної резистентності організму при інфекційних захворюваннях і отруєннях тварин, при геморагічних діатезах, анеміях, захворюваннях печінки, матки, важко загоюваних ранах. З метою профілактики гіповітамінозу і поліпшення засвоєння корму рекомендують для племінної птиці, індичок, бройлерів додавати до комбікормів 50 г аскорбінової кислоти на 1 тону корму.
Спосіб застосування
Спосіб зберігання препарату
Зберігають у прохолодному, захищеному від світла місці.
Товарна форма препарату
Форма випуску: таблетки по 0,05 і 0,1; ампули по 1 мл і 2 мл 5% розчину. Входить до складу багатьох полівітамінних препаратів.
Товарна форма препарату
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.