26 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Ветеринарія

Препарати що впливають на обмін речовин .:. змінити
Вітамінні препарати .:. змінити
ВІТАМІН Д .:. змінити

Назва (укр.): ВІТАМІН Д
Назва (лат.):
Синоніми:
Речовини, що входять до складу
Властивості
Вітамін Д2 або ергокальциферол утворюється під впливом ультрафіолетових променів з провітаміну ергостерину, який є в дріжджах, грибах, рослинах і рослинній оліі. Вітамін Дз або холекальциферол синтезується у печінці з провітаміну, який утворюється в тілі тварин з холестерину. Незначну кількість вітамінів групи Д містять жовтки яєць, молоко і вершкове масло, багато його в печінці, жировій тканині риб і морських тварин. Вітамін Д одержують з дріжджів після їх опромінення.
Дія
В фізіологічних умовах вітамін Д бере участь в регуляції обміну кальцію і фосфору в тваринному організмі. Забезпечує в нормі відкладання кальцію в кістках, сприяє таким чином формуванню скелету. Вітамін Д сприяє засвоєнню магнію. При гіповітамінозі Д у молодняку тварин і птиці розвивається рахіт, який виявляється спочатку нервовими явищами, судомами, потім викривленням кінцівок, потовщенням суглобів, паралічем тазових кінцівок, сповільненням росту, зниженням несучості, викривленням ГРУДНОЇ кістки. У дорослих тварин спостерігається остеомаляція. Щоб забезпечити антирахітичну дію вітамінів групи Д, необхідно забезпечити організм не тільки кальцієм, а і фосфором.
Показання до застосування
Спосіб застосування
Спосіб зберігання препарату
Товарна форма препарату
Товарна форма препарату
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.