23 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Ветеринарія

Препарати, що діють переважно на центральну нервову систему .:. змінити
Засоби, що пригнічують центральну нервову систему .:. змінити
Ефір етиловий .:. змінити

Назва (укр.): Ефір етиловий
Назва (лат.): Aether aethylicus
Синоніми:
Речовини, що входять до складу
Властивості
Безбарвна, прозора, летка, легкозаймиста рідина своєрідного запаху та пекучого смаку. Розчиняється у воді /1:12/, легко змішується з хлороформом, спиртом, оліями, при зберіганні у не захищеному від світла місці, у теплі, з доступом кисню поступово розкладається з утворенням отруйних речовин. Пари з повітрям, киснем та закисом азоту утворюють вибухову суміш. Випускають ефір медичний – Aether medicinalis і ефір для наркозу – Ather pro narcosi, кожна серія якого перевіряється на чистоту через кожні 6 місяців зберігання.
Дія
Місцево подразнює слизову оболонку верхніх дихальних шляхів, що зумовлює потребу в атропінізації тварин перед наркозом. Резорбтивно діє як типовий наркотик. Сильно виражена стадія збудження. Значна ширина наркотичної дії - 110-І50 мг у 100 мл крові. Параліч центру дихання настає при вмісті 200 мг препарату в 100 мл крові. Токсичність ефіру незначна. Ефірний наркоз добре переносять свині і коні; у великої рогатої худоби і котів чутливість підвищена.
Показання до застосування
Підшкірно - для рефлекторної стимуляції дихання і серцевої діяльності: всередину - як знеболюючий і нормалізуючий моторну функцію шлунку засіб; як наркотик - через дихальні шляхи відкритим /за допомогою простої маски/ і закритим /за допомогою спеціальних апаратів/ способами.
Спосіб застосування
Спосіб зберігання препарату
Зберігання: за Списком Б, в герметично закритих склянках, у захищеному від світла місці, подалі від вогню.
Товарна форма препарату
Форма випуску: флакони по 100 і 150 мл.
Товарна форма препарату
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.