22 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Ветеринарія

Препарати що впливають на обмін речовин .:. змінити
Солі лужних металів .:. змінити
Кальцію хлорид .:. змінити

Назва (укр.): Кальцію хлорид
Назва (лат.): Calcii chloridum
Синоніми:
Речовини, що входять до складу
Властивості
Безбарвні кристали гірко-солоного смаку. Добре розчиняються у воді (4:1), гігроскопічні.
Дія
Місцева подразнююча, а в концетрації 10-15% при попаданні під шкіру може викликати некроз. Після всмоктування кальцій відіграє важливу біологіну роль. Знаходячись в іонізованому стані, кальцій бере участь в проведенні нервових імпульсів, підвищує тонус центральної нервової системи, сприяє інтенсивному скороченню серця і скелетних м'язів, стимулює ретикуло-ендотеліальну систему і підвищує фагоцитарну активність лейкоцитів, підвищує щільність клітинних мембран, в тому числі судин і капілярів, чим зумовлена протизапальна і протиалергічна десенсибілізуюча його дія. Кальцію хлорид використовують також як кровоспинний засіб, оскільки він стимулює утворення тромбопластину, перехід протромбіну в тромбін і полімеризацію фібрину. Частина кальцію відкладається в кістках.
Показання до застосування
Для запобігання запальних набряків при хірургічних операціях, травмах, ручному відділенню посліду у корів, ендометритах, при гострих запаленнях легень, печінки, нирок; при порушенні функції паращитовидної залози і обміну кальцію, які виявляються тетаніею, рахітом, остеомалящею; при внутрішніх кровотечах, алергічних захворюваннях і анафілаксії, родильному парезі у кор1в, інфекційних захворюваннях, атонії і гіпотонії передшлунк1в у великої рогатої худоби. Крім того, його застосовують як антидот при отруєннях тварин солями магнію, щавлевою кислотою та її розчинними солями, фторидами, а свиней - кухонною сіллю. Кальцію хлорид входить до складу багатьох кровозамінних і протишокових рідин.
Спосіб застосування
Спосіб зберігання препарату
Зберігають у сухому місці.
Товарна форма препарату
Випускають порошок та ампули по 5 і 10 мл 10% розчину.
Товарна форма препарату
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.